Захворіло у світі
41,228,181
Померло у світі
1,131,339
Вилікувалось у світі
28,122,798
Захворіло в Україні
322,879
Померло в Україні
6,043
Вилікувалось в Україні
134,898
Сервіс коротких відео Quibi з інвестиціями $1,75 млрд «не зайшов»: компанію можуть продати

Сервіс коротких відео Quibi з інвестиціями $1,75 млрд «не зайшов»: компанію можуть продати

Компанія також розглядає можливість виходу на біржу в обхід IPO - через злиття з SPAC

Сервіс коротких відео Quibi з інвестиціями $1,75 млрд «не зайшов»: компанію можуть продати
фото DR

Сервіс коротких відео Quibi розглядає кілька варіантів подальшого розвитку компанії, включаючи продаж бізнесу, повідомляє The Wall Street Journal з посиланням на джерела, знайомі з ситуацією. Компанія відмовилася коментувати, яку саме стратегію розвитку вона обговорює.

Серед інших варіантів – залучення додаткового фінансування або вихід на біржу через злиття з SPAC – компанією, створеною спеціально для злиття з іншою приватною компанією, яка бажає вийти на біржу, минаючи процедуру IPO.

При цьому компанія може не скористатися жодним з варіантів: у неї вистачить готівки, щоб протриматися протягом наступних кількох місяців і не опинитися на межі закриття найближчим часом, кажуть джерела газети.

У квітні запустився новий стрімінговий сервіс Quibi для мобільних пристроїв. Його особливість – фільми і серіали, епізоди яких тривають не більше 10 хвилин. Їх можна дивитися на ходу, причому як в горизонтальному, так і у вертикальному форматі, відео адаптується автоматично. Кожен епізод називають «швидким перекусом», звідки і пішла назва сервісу (quick bites – QuiBi).

Quibi створений колишнім керівником Walt Disney Studios та співзасновником Dreamworks Джеффрі Катценбергом і Маргарет Уїтмен, вона очолювала HP і eBay. На думку засновників, замість того, щоб конкурувати з Netflix, Disney+ та іншими платними відеосервісами, які «борються за місце в телевізорі», Quibi буде протистояти TikTok, Instagram, YouTube та іншим соцмережам.

У компанію інвестували Walt Disney Co, NBCUniversal від Comcast Corp., Alibaba Group, WarnerMedia від AT & T Inc. та інші – всього вони вклали $1,75 млрд.

Після закінчення тримісячного безкоштовного періоду платну підписку на сервіс оформили тільки 8% користувачів, повідомляло на початку липня аналітичне агентство Sensor Tower. Тоді представник сервісу назвав ці дані невірними і «абсолютно неточними».

За матеріалами vc.ru

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті