Аналітики прогнозують обвал у виробництві смартфонів Huawei на 30% через санкції

Аналітики прогнозують обвал у виробництві смартфонів Huawei на 30% через санкції

Санкції щодо китайської компанії почали діяти 15 вересня

Аналітики прогнозують обвал у виробництві смартфонів Huawei на 30% через санкції
фото DR

Аналітики TrendForce погіршили прогноз щодо поставок смартфонів Huawei на 2020 рік у зв'язку з тим, що з 15 вересня щодо компанії почали діяти посилені правила експортного контролю. Відповідно до них напівпровідникові компоненти, виготовлені із застосуванням американських технологій або ПЗО, можуть постачатися китайському виробнику тільки з дозволу міністерства торгівлі США, пише DailyComm.

Зважаюи на запаси компонентів, які в Huawei встигли накопичити до введення Вашингтоном жорстких обмежень, фахівці вважають, що Huawei в цьому році зможе випустити близько 170 млн смартфонів. Це на 10% менше очікуваного обсягу відвантажень, який в TrendForce називали до 17 серпня 2020 року, коли влада США оголосила про додаткові санкції для Huawei.

Якщо прогноз виявиться вірним, то поставки смартфонів Huawei в цьому році скоротяться приблизно на 30%.

У 2019 році китайський вендор випустив на світовий ринок близько 240 млн мобільних телефонів. Прогнозований аналітиками обсяг відвантажень в 2020 році буде менший на 70 млн пристроїв.

Оскільки Huawei останнім часом зосередилася переважно на китайському ринку смартфонів, зниженням її поставок, перш за все, скористаються китайські конкуренти – Xiaomi, Oppo і Vivo. Відповідно, в TrendForce підвищили прогноз щодо цих китайських брендів. Передбачається, що проблеми у Huawei дозволять Xiaomi збільшити виробництво смартфонів до 145 млн штук. Раніше річний обсяг поставок смартфонів Xiaomi аналітики оцінювали в 130 млн пристроїв.

У Oppo виробництво смартфонів в 2020 році очікується на рівні 140 млн штук (замість 130 млн), а Vivo, ймовірно, випустить близько 110 млн апаратів (замість 106 млн).

Відносно світового виробництва смартфонів в 2020 році TrendForce прогнозує глобальний результат на рівні 1,24 млрд пристроїв.

Раніше повідомлялося, що на тлі американських санкцій від Huawei відмовились навіть китайські виробники, які також припинили постачати їй комплектуючі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло