Захворіло у світі
42,237,160
Померло у світі
1,144,682
Вилікувалось у світі
28,568,009
Захворіло в Україні
337,410
Померло в Україні
6,289
Вилікувалось в Україні
139,755
General Electric анонсувала грандіозний відхід від вугільної енергетики

General Electric анонсувала грандіозний відхід від вугільної енергетики

Корпорація більше не будуватиме нових вугільних станцій

General Electric анонсувала грандіозний відхід від вугільної енергетики
фото www.flickr.com/photos/hylaskessler/49010784136

Американська корпорація General Electric (GE) заявила, що має намір «вийти з ринку вугільної енергії». Як повідомляє CNBC, це свідчить про те, що , промислові електростанції знову робитимуть упор на відновлювані джерела енергії.

Протягом багатьох років GE брала активну участь у вугільній промисловості. На веб-сайті корпорації вказано, що вона має 100-річний «досвід роботи в сфері вугільних електростанцій», що охоплює більше 90 брендів виробників оригінального устаткування. Вона також назвала свій підрозділ GE Steam Power «франшизою номер один в області парової та вугільної енергетики».

GE заявила, що відмова від нових вугільних електростанцій може спричинити продаж активів, закриття об'єктів і «вплив на роботу».

Як сказано в повідомленні, підрозділ Steam Power буде обслуговувати існуючі вугільні та ядерні об'єкти, а також поставляти певне обладнання для атомної галузі.

Реагуючи на цю новину, Хан Чен, менеджер з енергетичної політики в Міжнародній програмі NRDC, сказав: «Це чудова новина для клімату, що GE прислухається до закликів спільнот по всьому світу припинити фінансування і будівництво нових вугільних електростанцій. Вугільні підприємства є найбільшим джерелом глобальних викидів вуглецю, які сприяють зміні клімату».

Нагадаємо: нафтогазовий гігант Royal Dutch Shell запланував скоротити до 40% витрат на видобуток нафти і газу, щоб заощадити гроші на перебудову свого бізнесу. Компанія оголосила про намір зосередитись на відновлюваних джерелах енергії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті