Захворіло у світі
42,237,160
Померло у світі
1,144,682
Вилікувалось у світі
28,568,009
Захворіло в Україні
337,410
Померло в Україні
6,289
Вилікувалось в Україні
139,755
«Таємна коронація» Лукашенка: у Мінську відбулась церемонія інавгурації

«Таємна коронація» Лукашенка: у Мінську відбулась церемонія інавгурації

Лукашенку вручили посвідчення президента Республіки Білорусь

«Таємна коронація» Лукашенка: у Мінську відбулась церемонія інавгурації
Олександр Лукашенко
фото: сайт президента Білорусі

Олександр Лукашенко вступив на посаду президента Білорусі. Як повідомляє TUT.BY, церемонія інавгурації, що почалася без анонса і телетрансляції,  проходила у Палаці незалежності в Мінську.

Опозиційний телеграм-канал Nexta напередолні повідомив, що Лукашенко на тлі протестів може провести інавгурацію таємно.

Поклавши праву руку на Конституцію, Лукашенко виголосив присягу на білоруській мові. Потім він підписав акт про прийняття присяги, після чого голова Центральної комісії Білорусі з виборів і проведення республіканських референдумів Лідія Єрмошина вручила йому посвідчення президента Республіки Білорусь.

«Об 11:40 з Палацу незалежності стали виходити запрошені на інавгурацію. Вони йдуть до Белекспо, куди під'їжджають автобуси. До цього було чути гімн», – повідомляють кореспонденти видання.

«У цей урочистий день президент дає клятву на вірність Батьківщині і народу з особливим почуттям. В ньому дуже багато гордості за білорусів, які з честю пройшли випробування на міцність, перш за все, своїх переконань. День вступу на посаду президента – це день нашої з вами перемоги, переконливої і доленосної. Ми не просто вибирали президента країни – ми захищали наші цінності, наше мирне життя, суверенітет і незалежність. І в цьому плані ми маємо ще чимало зробити», – заявив Лукашенко після церемонії.

Нагадаємо: у Білорусі після президентських виборів 9 серпня тривають громадянські протести проти Лукашенка. Церемонія інавгурації за законом мала відбутись не пізніше 9 жовтня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті