Захворіло у світі
42,641,728
Померло у світі
1,150,157
Вилікувалось у світі
28,776,373
Захворіло в Україні
343,498
Померло в Україні
6,391
Вилікувалось в Україні
141,508
Зеленський доручив Кабміну погасити борги перед «Енергоатомом»

Зеленський доручив Кабміну погасити борги перед «Енергоатомом»

А також розробити довгострокову програму розвитку атомної енергетики до 2035 року

Зеленський доручив Кабміну погасити борги перед «Енергоатомом»
фото: president.gov.ua

Президент Володимир Зеленський підписав Указ № 406/2020 про невідкладні заходи щодо стабілізації ситуації в енергетичній сфері та розвитку ядерної енергетики. Про це повідомляє пресслужба Офісу Президента.

Згідно з повідомленням, Кабінет Міністрів має у двомісячний строк внести на розгляд Верховної Ради законопроєкти про розміщення, проєктування та будівництво енергоблоків № 3 та № 4 Хмельницької атомної електростанції.

Уряд має розробити довгострокову програму розвитку атомної енергетики до 2035 року.

Крім того, уряд має забезпечити вдосконалення управління державним підприємством «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом».

Кабмін має внести зміни до деяких законів про вдосконалення механізму використання коштів фінансового резерву для зняття з експлуатації атомних блоків.

Відповідно до указу, уряд має погасити заборгованість, що утворилася перед виробниками електричної енергії державного сектору економіки та не допустити виникнення такої заборгованості надалі.

Раніше повідомлялося про недоречні торги «Енергоатома»: чому людей Деркача можуть прибрати з атомної галузі та до чого тут вибори президента США.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті