Захворіло у світі
96,215,324
Померло у світі
2,058,551
Вилікувалось у світі
53,107,411
Захворіло в Україні
1,172,038
Померло в Україні
21,258
Вилікувалось в Україні
900,749
Уруський просить прибрати з публічного розгляду проєкт Стратегії розвитку ОПК «для вивчення»

Уруський просить прибрати з публічного розгляду проєкт Стратегії розвитку ОПК «для вивчення»

Він посилається на рішення РНБО про схвалення Стратегії нацбезпеки України, хоча не деталізує, в чому суперечність між двома документами

Уруський просить прибрати з публічного розгляду проєкт Стратегії розвитку ОПК «для вивчення»
Олег Уруський
фото: Andriy Dubchak/Radio Svoboda

Віцепрем'єр-міністр України – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський звернувся до Міністра економіки Ігоря Петрашка з проханням прибрати з публічного розгляду проєкт Стратегії розвитку оборонно-промислового комплексу України. Про це повідомляє StateWatch.

«Проєкт Стратегії розвитку ОПК кілька місяців розроблявся Мінекономіки у співпраці з міжнародними партнерами та громадськістю. Тому те, що віцепрем'єр вже на етапі оприлюдненого проєкту Стратегії буде його тільки вивчати, вказує, що в профільному Міністерстві стратегпромисловості вчасно не взяли участь у підготовці документу, а тепер намагаються втрутитися у процес затвердження Стратегії ОПК», – коментує голова організації StateWatch Гліб Канєвський.

Уруський просить прибрати з публічного розгляду проєкт Стратегії розвитку ОПК «для вивчення»

Віцепрем'єр таке прохання пояснює введенням в дію рішення РНБО про схвалення Стратегії нацбезпеки України. Хоча не деталізує, в чому суперечність між двома документами.

Крім того, Уруський просить невідкладно надати Мінстратегпрому, яке він і очолює, матеріали з підготовки проєкт Стратегії ОПК «для вивчення та погодження із зацікавленими центральними органами виконавчої влади».

Нагадаємо: 21 вересня на урядовому порталі з’явилася інформація про проєкт Стратегії розвитку ОПК відповідно до вимог вже ухваленої Стратегії нацбезпеки.

Згідно з повідомленням, метою розробленої Стратегії розвитку оборонно-промислового комплексу є трансформація ОПК для найкращого задоволення потреб сил безпеки і сил оборони для виконання завдань за призначенням у поточних і прогнозованих умовах безпекового середовища у спосіб, що сприяє розвитку економіки держави.

«Стратегія розвитку оборонно-промислового комплексу служитиме «дорожньою мапою» започаткованих в країні реформ оборонно-промислового комплексу, і саме на її основі буде актуалізовано та реалізовано Державну цільову програму реформування і розвитку оборонно-промислового комплексу України та Державну цільову програму створення та освоєння виробництва боєприпасів та продуктів спеціальної хімії», – зазначила заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Світлана Панаіотіді.

Раніше Mind розповідав, про що говорять фінансові показники «Укроборонпрому».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті