Захворіло у світі
41,228,181
Померло у світі
1,131,339
Вилікувалось у світі
28,122,798
Захворіло в Україні
322,879
Померло в Україні
6,043
Вилікувалось в Україні
134,898
Кабмін створив регулятора на ринку азартних ігор і лотерей

Кабмін створив регулятора на ринку азартних ігор і лотерей

Комісія з регулювання азартних ігор і лотерей почне роботу в листопаді цього року

Кабмін створив регулятора на ринку азартних ігор і лотерей
Фото: pixabay

Кабінет міністрів України прийняв рішення про створення Комісії з регулювання азартних ігор і лотерей і Положень новоствореного органу. Відповідну постанову уряд прийняв на позачерговому засіданні 23 вересня, повідомляє пресслужба Міністерства цифрової трансформації.

Для розробки підзаконних нормативно-правових актів, необхідних для запуску Комісії, було створено робочу групу, яку очолив Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Створення регулятора є однією з вимог закону «Про державне регулювання діяльності з організації та проведення азартних ігор», який набув чинності 13 серпня 2020 року. Комісія здійснюватиме ліцензування, моніторинг і контроль діяльності учасників ринку.

Відзначається, що діяльність комісії дозволить:

- легалізувати ринок азартних ігор і створити прозорі зрозумілі умови для ведення бізнесу в цій сфері;

- обмежити відвідини гральних закладів лудоманами та заборонити їм участь в азартних іграх;

- отримувати додаткові суттєві надходження коштів до державного бюджету від продажу ліцензій та здійснення діяльності у сфері азартних ігор і лотерей.

Запустити роботу Комісії уряд планує в листопаді цього року.

Нагадаємо, що 11 серпня президент Володимир Зеленський підписав закон про легалізацію азартних ігор. Раніше деякі депутати висловлювали припущення, що в чинному вигляді закон буде ветований президентом і відправлений на додатковий розгляд.

Детальніше про підготовку документа Mind писав у матеріалі «Свідчення причетного: як готувався український закон про азартні ігри».

Нагадаємо, про те, як документ працюватиме на практиці, розповіла Mind керівник ЮК «Сучасна феміда», адвокат Тетяна Даниленко

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті