Об'єднання лідерів: ARX та Infocar заявили про глобальне партнерство
Реклама

Об'єднання лідерів: ARX та Infocar заявили про глобальне партнерство

Партнерство з Infocar дозволить зробити послуги автострахування більш доступними та комфортними

Цей матеріал також доступний російською
Об'єднання лідерів: ARX та Infocar заявили про глобальне партнерство

Страхова компанія ARX і найбільший автомобільний медіаресурс InfoCar заявили про глобальне партнерство з метою зробити автострахування зрозумілим і доступним кожному. У тому числі з точки зору розробки та просування нових страхових продуктів і онлайн сервісів.

Найближчим часом InfoCar презентує рубрику «Що Потім» про огляди б/в автомобілів передплатників, які будуть застраховані на період тест-драйву повним КАСКО від ARX. Таким чином, власники авто не тільки будуть повністю впевнені в цілості й збереженні свого авто, а й допоможуть зацікавленим у моделях українців зробити правильний і свідомий вибір у майбутньому.

У передплатників InfoCar з'явиться можливість дізнаватися ще більше про модельний ряд автомобілів, їх особливості та як вони поводяться в абсолютно різних умовах: від міського режиму до оффроуд умов. А ініціатива «Інфокар-Бонус» дозволить передплатникам каналу економити при покупці та страхування нових автомобілів.

Нонна Рижа, маркетинг-директор страхової компанії ARX: «Це буде цікаво й ефективно! Адже зустрілися лідер страхового ринку і найбільший автомобільний медіаресурс України. Наші комунікації про можливості, які ми даємо нашим клієнтам завжди були послідовними, і партнерство з Infocar дозволить нам спільно зробити послуги автострахування більш доступними, комфортними. Адже головне, щоб не сталося – ARX з тобою!»

Павло Кащук, засновник компанії InfoCar: «При запуску наших нових великих проєктів ми б не обійшлися без партнера у сфері автострахування. Чому ми вибрали ARX? Головні аргументи – бездоганний імідж серед клієнтів і наших передплатників в тому числі протягом багатьох років, а також – готовність експериментувати разом, інвестувати не тільки «в прибуток», але і в розвиток ринку в цілому».

Інформація про компанію ARX:

 • 25 років на ринку страхування України.
 • Лідер страхування «КАСКО» 11-й рік поспіль.
 • 92% становить задоволеність клієнтів.
 • Частина міжнародного страхового холдингу Fairfax Financial Holdings Limited.
 • №1 за розміром чистих страхових премій і чистих страхових виплат за 2019 рік (згідно з даними Нацкомфінпослуг).
 • Найбільший платник податків на страховому ринку України у 2018 році (за даними «Топ-100. Рейтинги найбільших»). Загальна сума податків склала понад 153,8 млн грн.

Довідка про Fairfax:

 • Міжнародна холдингова компанія Fairfax Financial Holdings Limited з штаб-квартирою в Торонто (Канада) займається страхуванням, перестрахуванням і управлінням інвестиціями з 1985 року.
 • Головою і виконавчим директором холдингу з 1985 р. є Прем Ватса.
 • Холдинг працює в 40 країнах світу.
 • Інвестиційний портфель становить $39,4 млрд, загальна сума активів складає $65 млрд, загальний акціонерний капітал – $18,4 млрд.
 • Більше інформації тут: https://www.fairfax.ca/

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті