Захворіло у світі
42,237,160
Померло у світі
1,144,682
Вилікувалось у світі
28,568,009
Захворіло в Україні
337,410
Померло в Україні
6,289
Вилікувалось в Україні
139,755
Світовий банк надасть Україні $65 мільйонів на відновлення доріг Луганщини

Світовий банк надасть Україні $65 мільйонів на відновлення доріг Луганщини

«Укравтодор» отримає 65 млн, Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України – 35 млн

Світовий банк надасть Україні $65 мільйонів на відновлення доріг Луганщини
фото: pixabay.com

Україна і Світовий банк домовились про надання $65 млн на дорожні проєкти Луганщини. Переговори про реалізацію нового проєкту «Східна Україна: возз’єднання, відновлення та відродження» відбулись 22 вересня. Про це повідомляється на сторінці «Укравтодору» у фейсбуці.

Згідно з повідомленням, метою проєкту є поліпшення транспортного сполучення та підтримка відновлення і модернізації сільськогосподарського сектору на підконтрольних уряду України територіях Луганської області. Кошти інвестуватимуть у місцеву інфраструктуру та економіку, що сприятиме розширенню економічних можливостей, об’єднанню та інклюзії громад, які постраждали внаслідок конфлікту на сході України.

«В рамках програми президента «Велике будівництво» в Донецькій та Луганській області в 2020 році ми відновлюємо майже 500 км державних доріг. Це і є втілення політики «єднати країну справами, а не словами». Досягнення домовленостей з міжнародними партнерами щодо оновлення ще 183 км допоможе нам оновити дорожню мережу регіону», – заявив голова «Укравтодору» Олександр Кубраков.

Згідно з проєктом «Укравтодор» отримає 65 млн, Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України – 35 млн. Угоду про позику підпишуть до кінця 2020 року. Залучені кошти у рамках компоненту «Укравтодору» будуть використані на виконання робіт на автомобільних доріг загального користування державного значення у Луганській області, загальною протяжністю 183 км. А саме:

  • Н-26 Чугуїв – Мілове;
  • Р-66 КПП «Демино-Олександрівка» – Сватове – Лисичанськ – Луганськ;
  • Т-13-02 КПП «Танюшівка» – Старобільськ – Бахмут.

Також для реалізації проєкту планується залучити додаткове фінансування від Європейського інвестиційного банку. Після проведення перемовин та підписання угоди з ЄІБ на дорожні проєкти Сходу України буде додатково залучено ще 100 млн євро кредитних коштів.

Нагадаємо: Рада дасть «Укравтодору» 2,2 мільярда гривень.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті