Захворіло у світі
40,818,555
Померло у світі
1,125,388
Вилікувалось у світі
27,929,230
Захворіло в Україні
315,826
Померло в Україні
5,927
Вилікувалось в Україні
132,219
Програма пільгових кредитів буде продовжена на 2021 рік в існуючому вигляді, - Шмигаль

Програма пільгових кредитів буде продовжена на 2021 рік в існуючому вигляді, - Шмигаль

Гроші вже закладено в бюджет

Програма пільгових кредитів буде продовжена на 2021 рік в існуючому вигляді, - Шмигаль
Денис Шмигаль, прем'єр-міністр Ураїни
Фото: kmu.gov.ua

Програма «Доступні кредити «5-7-9%»  буде продовжена на наступний рік в тому вигляді, в якому вона працює зараз. Про це прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив під час зустрічі з Американською торговою палатою (ACC) – передає БізнесЦентор.

«Програма довго набирала обертів. І зараз вона себе виправдовує. На зустрічах з бізнесом нас просять продовжити програму, і для цього є об'єктивні причини. Багато хто тільки у вересні отримали кредити, і мати їх на 2-3 місяці – безглуздо. Відповідно, ми вже заклали гроші в проєкт держбюджету за цим напрямом на 2021 рік. Бізнес зможе взяти кредити як для інвестицій і розвитку, так і для рефінансування», – зазначив глава уряду.

Як повідомлялося, в запропонованому Кабміном проєкт держбюджету на 2021 рік на програми підтримки малого та середнього бізнесу запропоновано виділити 12 млрд грн.

У тому числі 10 млрд грн – на реалізацію програми портфельних гарантій і 2 млрд грн – на компенсацію відсотків за кредитами для малого і середнього підприємництва («5-7-9%»).

Нагадаємо, рада унормувала сферу мікрокредитування. Цей закон унормовує сферу мікрокредитування та підвищення якості системи кредитних історій фізичних осіб.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті