Захворіло у світі
42,237,160
Померло у світі
1,144,682
Вилікувалось у світі
28,568,009
Захворіло в Україні
337,410
Померло в Україні
6,289
Вилікувалось в Україні
139,755
Мін’юст США не хоче давати WeChat жодного шансу

Мін’юст США не хоче давати WeChat жодного шансу

Міністерство юстиції просить Федеральний суд передумати і все ж заборонити використання WeChat у США

Мін’юст США не хоче давати WeChat жодного шансу
фото www.flickr.com/photos/133825397@N08/36090807732

Міністерство юстиції США звернулося до федерального суду Сан-Франциско з проханням заборонити Apple і Google пропонувати WeChat в їхніх магазинах додатків в США.

Як повідомляє Reuters, у зверненні, направленому до мирового судді Лорел Біллер, вказувалось прохання залишити в силі посередне розпорядження Білого дому.

Як повідомлялось, в минулу суботу Федеральний суд тимчасово заблокував виконання розпорядження президента Дональда Трампа, яке з 20 вересня блокувало роботу китайського месенджера WeChat в Сполучених Штатах.

У документах, поданих Міністерством юстиції, йдеться, що наказ Біллера був невірним і «дозволяє безперервне і безперешкодне використання WeChat – мобільного додатку, який влада визначила як загрозу національній безпеці і зовнішній політиці США».

На підтримку своїх аргументів Міністерство юстиції опублікувало частини заміток Міністерства торгівлі від 17 вересня, в яких йдеться про те, що транзакції в WeChat повинні бути заборонені.

«Мобільний додаток WeChat збирає і передає конфіденційну інформацію користувачів з США, яка доступна Tencent і зберігається в центрах обробки даних в Китаї і Канаді», – йдеться у зверненні.

На початку серпня компанія Apptopia оголосила, що WeChat має в середньому 19 млн активних користувачів на день. Додаток особливо популярний серед китайських студентів, американців, що живуть в Китаї, і деяких американців, які мають особисті або ділові відносини в азіатській країні.

WeChat – мобільний додаток, що об'єднує в собі сервіси, аналогічні Facebook, WhatsApp, Instagram і Venmo. Додаток є невід'ємною частиною повсякденного життя багатьох людей в Китаї і налічує понад 1 млрд користувачів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті