Google зобов’яже усі без виключення компанії сплачувати комісію у 30%, як в AppStore

Google зобов’яже усі без виключення компанії сплачувати комісію у 30%, як в AppStore

Це і раніше діяло в Google Play, однак низка компаній знаходила певні лазівки, щоб не платити

Google зобов’яже усі без виключення компанії сплачувати комісію у 30%, як в AppStore
фото www.flickr.com/photos/[email protected]/24032017528/

Компанія Google посилила правила щодо використання сторонніх платіжних систем для покупок усередині ігор і додатків, що раніше дозволяло розробникам обходити необхідність платити Google 30%.

Як повідомляє CNBC, відтепер всі програми з Google Play повинні використовувати для внутрішніх покупок виключно інструменти Google для проведення платежів.

В теперішній політиці Google вказано, що розробники повинні використовувати систему виставлення рахунків Google для покупок в додатках, зроблених в Google Play Store, але насправді це не застосовувалося, повідомила компанія у своєму блозі.

Google не назвала додатки, які порушували правила. Компанія сказала, що 97% розробників, що продають цифрові товари, вже дотримуються її політики. Однак, як відомо, Netflix і Spotify заохочували користувачів використовувати кредитні карти, щоб уникнути відрахувань Google. Власник Tinder, компанія Match Group, торік запустила аналогічний платіжний процес.

Зміни почнуть діяти з 30 вересня 2021 року.

Нагадаємо: Epic Games, виробник Fortnite, оновила своє програмне забезпечення для Android в серпні, щоб дозволити геймерам безпосередньо платити Epic за внутрішньоігрові покупки цифрових товарів, які здійснюються в обхід Google Play.

У відповідь Google видалив Fortnite з Play Store.

«Хоча Fortnite як і раніше доступний для Android, ми більше не можемо зробити його доступним в Play, тому що він порушує наші правила», – заявив тоді Google. Epic Games подала в суд на Google.

Apple також видалила Fortnite зі свого App Store і вплуталася у власну «судову битву» з Epic Games.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло