Захворіло у світі
41,228,181
Померло у світі
1,131,339
Вилікувалось у світі
28,122,798
Захворіло в Україні
322,879
Померло в Україні
6,043
Вилікувалось в Україні
134,898
Amazon запустив сервіс оплати за відбитком долоні

Amazon запустив сервіс оплати за відбитком долоні

Надалі планується розмістити гаджет в офісних центрах і на стадіонах

Amazon запустив сервіс оплати за відбитком долоні
фото DR

Компанія Amazon вирішила здивувати ринок в сфері роботи з покупцями в магазинах, застосувавши при цьому високі технології. Сервіс під назвою Amazon One – це зручний, швидкий і безконтактний спосіб оплати повсякденних покупок шляхом сканування долоні покупця, пише Investing.com з посиланням на заяву компанії.

За допомогою цього сервісу можна буде проходити і в різні громадські місця, такі як стадіон, наприклад, або на роботу. Гаджет дозволить зберегти час і забезпечити безпеку. В його основі лежать спеціально розроблені алгоритми й обладнання для розпізнавання унікального малюнка на долоні кожної людини.

Спочатку ця опція буде доступна в двох магазинах Amazon Go в Сіетлі: при вході в магазин і для оплати покупок клієнти будуть підносити свою долоню до пристрою Amazon One. Надалі планується розмістити гаджет в офісних центрах і на стадіонах, щоб спростити роботу контролерів і охоронців.

Клієнту, щоб зареєструватися в магазинах Amazon Go за допомогою пристрою Amazon One, потрібно буде здійснити нескладні дії: вставити свою кредитну карту, піднести до пристрою долоню і слідувати інструкціям, щоб зв'язати карту з унікальним малюнком на долоні в режимі реального часу. Для входу в магазин Amazon Go кілька секунд потрібно потримати долоню над пристроєм Amazon One.

Одна з причин вибору саме долоні полягає в тому, що малюнок на долоні вважається більш надійним, ніж, наприклад, відбитки пальців, до того ж цей спосіб є безконтактним, що актуально під час пандемії.

Що стосується конфіденційності, то всі дані, в тому числі зображення долонь, не зберігаються на пристрої Amazon One, а шифруються і відправляються в «хмару», де створюється підпис клієнта.

Сам клієнт при бажанні може попросити видалити свої дані через сам пристрій або через онлайн-портал для клієнтів на сайті one.amazon.com.

Нагадаємо, Amazon отримала дозвіл регулятора на використання дронів у доставці посилок.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті