Захворіло у світі
42,641,728
Померло у світі
1,150,157
Вилікувалось у світі
28,776,373
Захворіло в Україні
343,498
Померло в Україні
6,391
Вилікувалось в Україні
141,508
Jaguar Land Rover використовуватиме пластикові відходи з океану і звалищ в своїх розкішних авто

Jaguar Land Rover використовуватиме пластикові відходи з океану і звалищ в своїх розкішних авто

Британський автовиробник використовуватиме матеріал з пластикових відходів для оздоблення інтер’єрів

Jaguar Land Rover використовуватиме пластикові відходи з океану і звалищ в своїх розкішних авто
фото media.jaguarlandrover.com

Британська автомобільна компанія Jaguar Land Rover використовуватиме в своїх майбутніх моделях пластикові відходи з океану і звалищ.

Як йдеться в повідомленні на сайті автовиробника, мова йде про використання матеріалу ECONYL з переробленого промислового пластика, обрізків тканини та рибальських сіток.

Цей матеріал планують використовувати в оздобленні інтер’єрів та для виготовлення килимків.

В повідомленні також зазначається, що ECONYL, створений компанією Aquafil – світовим лідером в індустрії синтетичних волокон, вже використовується елітними модними брендами, виробниками спортивного одягу і розкішних годинників для створення сумок, рюкзаків, купальних костюмів та ремінців для годинників.

За один рік Aquafil переробляє до 40 000 тонн відходів, при цьому процес виробництва ECONYL наносить на 90% менше шкоди навколишньому середовищу на 90% в порівнянні з матеріалом, виробленим з нафти.

«Наші дизайнери та інженери прагнуть розробити екологічно чисті матеріали наступного покоління, які будуть використовуватися в майбутніх моделях Jaguar і Land Rover. Ми приділяємо велику увагу створенню нових екологічно чистих матеріалів з використанням новітніх, найбільш інноваційних технологій і тканин. Зведення до мінімуму відходів, повторне використання матеріалів і скорочення викидів вуглекислого газу становить основу нашої місії Destination Zero. Це новаторське дослідження матеріалів – один з ключових способів досягнення цієї мети і невід'ємна частина дизайнерської пропозиції нашим клієнтам», – сказав Адріан Ілес, старший інженер систем інтер’єру Jaguar Land Rover.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті