Захворіло у світі
40,403,537
Померло у світі
1,118,293
Вилікувалось у світі
27,703,638
Захворіло в Україні
309,107
Померло в Україні
5,786
Вилікувалось в Україні
129,533
Велике оновлення Telegram: які функції додали та як вони працюють

Велике оновлення Telegram: які функції додали та як вони працюють

У месенджері з’явились фільтри для пошуку, можливість анонімно адмініструвати групи, залишати коментарі до публікацій в каналах та нові емодзі

Велике оновлення Telegram: які функції додали та як вони працюють
фото www.flickr.com/photos/moscow-live/32670641947

Популярний месенджер Telegram оголосив про випуск великого оновлення. Як йдеться в повідомленні компанії, в оновленому Telegram з’явились фільтри для пошуку, а також можливість анонімно адмініструвати групи, залишати коментарі до публікацій в каналах і багато іншого.

Фільтри для пошуку. Шукати повідомлення з потрібними типами вкладень стало зручніше: тепер можна ознайомитись з результатами пошуку на окремих вкладках Медіа, Посилання, Файли і т.д. Щоб обмежити діапазон дат, досить написати в рядку пошуку 14 серпня або вчора. Схожим чином можна шукати за повідомленнями від певного користувача, групи, каналу або бота.

Фільтри по типу повідомлення, даті і джерелу можуть накладатися один на одного. Таким чином користувачу зможе швидко знайти, наприклад, «всі аудіофайли зі словом« Календар» в підпису, відправлені 3 вересня».

Анонімні адміністратори в групах. Безпека і широкі можливості Telegram зробили його важливим інструментом для тих, хто відстоює свої права і бореться за свободу. З огляду на це компанія представила ще одну корисну функцію.

Якщо включити Анонімність в списку право редагувати групу, адміністратора буде приховано зі списку учасників. Його повідомлення в чаті будуть публікуватися від імені групи, як це відбувається каналах.

Коментарі в каналах. Якщо до каналу прив'язана група для обговорень, під кожною його публікацією відобразиться нова кнопка для переходу до коментарів.

Коментарі до кожної публікації показуватимуться окремо, проте їх можна переглядати і через групу для обговорень. Це допоможе адміністраторам стежити за порядком, а активним учасникам – за всіма обговореннями відразу.

Включити коментарі для свого каналу можна в налаштуваннях каналу в розділі Обговорення.

Інші нововведення для Android. У додатку Android з'явилися нові плавні анімації, коли користувач  викликає або приховуєте клавіатуру, а також коли перемикається між денною та нічною темою через головне меню зліва. Крім того, додані нові спливаючі оповіщення – наприклад, при видаленні повідомлень, зміні налаштувань сповіщень для чатів або збереженні мультимедіа.

У групових чатах можна подивитися збільшену фотографію учасника, затиснувши пальцем її мініатюру. А ті, хто користується кількома обліковими записами в одному додатку, тепер можуть швидко переглянути інші списки чатів, затиснувши палець на перемикачі.

Нові анімовані емодзі. Месенджер продовжує поповнювати чисельність своїх анімованих емодзі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті