Захворіло у світі
40,818,555
Померло у світі
1,125,388
Вилікувалось у світі
27,929,230
Захворіло в Україні
315,826
Померло в Україні
5,927
Вилікувалось в Україні
132,219
Наступний пішов: у США збанкрутіла ще одна велика сланцева компанія

Наступний пішов: у США збанкрутіла ще одна велика сланцева компанія

Oasis Petroleum не здатна обслуговувати свої борги через низькі ціни на нафту і газ

Наступний пішов: у США збанкрутіла ще одна велика сланцева компанія
фото www.flickr.com/photos/182381003@N06/48930001298

Американська сланцевий гігант Oasis Petroleum подав в суд Х'юстона заяву про визнання себе банкрутом. Як повідомляє Reuters, компанія вказала, що причиною цього стала нездатність обслуговувати борги через безпрецедентний обвал цін на нафту через пандемію COVID-19.

Згідно із законодавством, Oasis Petroleum Inc подала заяву про захист від банкрутства відповідно до розділу 11.

Акції компанії, яка раніше в цьому місяці пропустила виплату відсотків за деякими облігаціями, впали на премаркеті більш ніж на 24%.

Локдауни, введені країнами для стримування поширення коронавірусної інфекції, знизили попит на поїздки і паливо та змусили багатьох виробників сланцю припинити буріння нафтових свердловин, в результаті чого у них не залишилося коштів для виплати своїх величезних боргів. Довгострокова заборгованість Oasis на 30 червня становила $2,76 млрд, при цьому на 30 червня компанія мала всього $77,4 млн доларів готівкою і її еквівалентами.

Компанія заявила, що розраховує скоротити борг на $1,8 млрд за рахунок реструктуризації та забезпечила $450 млн у вигляді фінансування вкладення боржника.

Згідно зі звітом юридичної фірми Haynes and Boone, в липні і серпні 13 північноамериканських виробників нафти подали заяву про захист від кредиторів, що свідчить про те, що ціни на сиру нафту є нижчими рівнів, які є прибутковими для багатьох компаній.

Chesapeake Energy Corp і Chaparral Energy Inc оголосили про банкрутство на початку цього року, а Whiting Petroleum Corp завершила свою фінансову реструктуризацію на початку цього місяця.

Компанія заявила, що її видобуток триватиме в звичайному режимі по мірі проведення реструктуризації, а її незалежна трубопровідна компанія Oasis Midstream Partners LP не була включена в розгляду по главі 11.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті