Захворіло у світі
42,237,160
Померло у світі
1,144,682
Вилікувалось у світі
28,568,009
Захворіло в Україні
337,410
Померло в Україні
6,289
Вилікувалось в Україні
139,755
SpaceX надала пожежникам у США доступ до супутників Starlink для виходу в інтернет

SpaceX надала пожежникам у США доступ до супутників Starlink для виходу в інтернет

Особливо це актуально у сільській місцевості та важкодоступних місцях

SpaceX надала пожежникам у США доступ до супутників Starlink для виходу в інтернет
фото DR

Американська космічна компанія SpaceX Ілона Маска надала пожежникам з Вашингтона два наземних термінали системи Starlink. Термінали забезпечують широкосмуговий доступ в інтернет в сільських і важкодоступних районах, де рятувальна служба гасить лісові пожежі, пише The Verge, на який посилається vc.ru.

Доступ до інтернету без терміналу був би практично неможливий, повідомив прес-секретар вашингтонського відділення Управління з надзвичайних ситуацій Стівен Фрідріх:

«Наскільки мені відомо, це перше публічне використання системи», – зазначив він. Система може бути корисна в майбутньому при інших стихійних лихах, наприклад, землетрусах.

Рятувальники використовували термінали, щоб погоджувати місця гасіння вогню і повідомляти про додаткові ресурси і матеріали. Мережею користувалися також в місті Молден, щоб допомогти людям відновити свої будинки.

SpaceX поки що тестує Starlink: компанія запустила понад 700 супутників. Для мінімального покриття необхідно 360 супутників, а для «прийнятного» – 720, зазначав Маск.

За результатами тестів компанії, партія супутників, яка вже є на орбіті, забезпечує низьку затримку сигналу і швидкість завантаження вище 100 Мбіт/с: можна грати в онлайн-відеоігри і дивитися одночасно кілька фільмів у HD-якості.

Як повідомлялося, SpaceX оприлюднила перші результати тестування інтернету від Starlink.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті