Лерос опублікував записи розмов начебто Комарницького та Тищенко

Лерос опублікував записи розмов начебто Комарницького та Тищенко

Вони про обшуки та Подільський міст

Лерос опублікував записи розмов начебто Комарницького та Тищенко
Гео Лерос
фото: unn.com.ua

Нардеп Лерос заявив, що Тищенко і Комарницький, за його словами «смотрящий за Києвом», готують напад на нього. Він підтверджує це записами розмов двох осіб, котрих називає Тищенком і Комарницьким. Підтердження того, що на записах вони, наразі немає. Про це повідомляє Бабель. 

На початку розмови «Тищенко» каже: «Там конфлікт [Андрій] Вавриш, [Андрій] Богдан, [Вадим] Столар, брати [Юрій та Олексій] Горові [...]. Треба їх засунути групами – [народний депутат «Слуги народу» Олександр] Дубінський та Лерос і віддати «йому». Туди ще можна додати Олександра Третьякова – партнера міністра культури Олександра Ткаченка».

Далі Лерос зазначає, що «Комарницький» розповідає «Тищенку» про те, як втік з бізнес-центру IQ під час останніх обшуків:

«Я підхожу до вікна, дивлюсь, а вони на заправці, чоловік 20. [..] Я через ресторан втік. Стрибнув через забор, переліз через забор і по доріжці. Ліфти ж заблоковані. Через зал не вдається, вони там поставили «мусорів», я намагався. Через підвал не думай, туди вхід відкритий».

Іншу телефонну розмову «Комарницький» веде з одним з начебто народних депутатів про створення групи: «Групу, яка підтримує політику Першої людини, яка консолідована... Ти не зрозумів, там кіпіш,.. цієї справи, вона долетіла туди до Першого, слава Богу [...] Андрій включився». Лерос стверджує, що йдеться про групу всередині фракції «Слуга народу».

Також «Комарницький» вдячний «Тищенку», але за що саме – незрозуміло. Проте Лерос стверджує, що йдеться про вдячність за те, що Тищенко вгамував ситуацію з обшуками щодо моста.

У розмові невідомо з ким «смотрящий» за Києвом розповідає, як старший син себе проявив під час обшуків: «У мене у вітальні ходять [слідчі], десь щось нюхають, а він сидить у мене в кабінеті, мене набирає. Зброю поховали по сейфах, знаєш, за дверима обшук, а він сидить документи, що про всяк випадок в шредер, що в сейф. Молодець. Це добре, що у мене син.[...] Кажу, давайте вчіться, тренуйтеся. А ще приїхав їх зібрав, там розповів їм такого, ну, знаєш, спеціально, щоб діти бачили, чули».

Нардеп «Слуги народу» Олександр Качура подав заяву до Національного бюро розслідувань і Нацполіції через ці записи. Про це Качура повідомив у своєму телеграм-каналі.

Нардеп вимагає у правоохоронних органів негайно відреагувати та розпочати досудове розслідування.

«Треба створювати нову правову культуру серед політиків, щоб будь-яке озвучене голослівне звинувачення підкріплювалося заявою до правоохоронних органів», – заявив Качура.

Прессекретар президента Юлія Мендель у коментарі «Українській правді» з приводу цих записів заявила:

«На оприлюднених плівках розмова осіб, які не мають жодного відношення до Офісу президента. Там є суб’єктивна образлива думка приватної особи, яка озвучує сторонні прізвища, не пов’язані з розмовою. Цим питанням повинні займатися правоохоронні органи. Офіс президента не може надавати кваліфіковану оцінку будь-яким аудіо- чи відеоматеріалам, тим більше втручатися в діяльність правоохоронних органів, яка має бути прозорою».

Нагадаємо: ще у березні Лерос виклав відео, в якому брат Єрмака «торгує» державними посадами.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло