Захворіло у світі
43,979,777
Померло у світі
1,167,124
Вилікувалось у світі
29,800,111
Захворіло в Україні
363,075
Померло в Україні
6,755
Вилікувалось в Україні
148,642
«Дарниця» проводить дослідження в лабораторіях ЄС
Реклама

«Дарниця» проводить дослідження в лабораторіях ЄС

Компанія робить це для доведення терапевтичної еквівалентності та безпеки генеричних лікарських засобів

«Дарниця» проводить дослідження в лабораторіях ЄС
фото: pexels.com

Протягом 2018-2020 рр. «Дарниця» завершила 8 досліджень біоеквівалентності препаратів для лікування захворювань серця і центральної нервової системи, переважна більшість яких проходили на території ЄС. Подібні дослідження компанія проводить для доведення терапевтичної еквівалентності і безпеки генеричних лікарських засобів. Про це повідомляє пресслужба компанії.

Генеричний лікарський засіб, окрім відповідності за діючою речовиною, повинен бути біоеквівалентним оригінальному препарату. Дотримання цієї умови означає ідентичний терапевтичний ефект, профіль безпеки і переносимості генерика.

Голова ради директорів Darnitsa Group Дмитро Шимків: «Ми відповідальні перед пацієнтами і щоб бути упевненими в ефективності і безпеці наших препаратів проводимо біоаналітичну частину досліджень в лабораторіях ЄС. При виборі партнерів – клінічних баз і сертифікованих біоаналітичних лабораторій ми, насамперед, звертаємо увагу, чи можуть вони забезпечити проведення досліджень на належному рівні якості, відповідно до міжнародних вимог».

Клінічну частину дослідження «Дарниця», як правило, проводить в Україні, після чого передає біологічні матеріали в європейські лабораторії для завершальних аналізів. Зокрема, «Дарниця» давно співпрацює з одним із кращих медичних і біоаналітичних центрів Європи QUINTA-ANALYTICA s.r.o. (Чеська Республіка).

Довідка про компанію

Фармацевтична компанія «Дарниця» – найбільший в Україні виробник лікарських засобів, яка веде свою історію з 1930 року. В 2019 році Дарниця оголосила про трансформацію свого бізнесу. Компанія провела ребрендинг, змінила логотип і представила нову стратегію – побудову міжнародного бренду, лідерство в генеричному сегменті лікарських засобів та діджиталізацію процесів. Продуктове портфоліо «Дарниці» налічує понад 280 найменувань препаратів в 15 лікарських формах. Компанія фокусується на лікуванні найбільш поширених захворювань в області кардіології, неврології та болю. Терапевтичний ефект і профіль безпеки лікарських засобів «Дарниці» підтверджується в ході досліджень, які проводяться відповідно до міжнародних стандартів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті