Страхова компанія ARX – найнадійніша на українському ринку за даними рейтингу Mind.ua
Pekлama

Страхова компанія ARX – найнадійніша на українському ринку за даними рейтингу Mind.ua

MIND підтверджує статус ARX як надійного страховика для нерухомого майна, транспорту, бізнесу або здоров'я

Этот материал также доступен на русском языке
Страхова компанія ARX – найнадійніша на українському ринку за даними рейтингу Mind.ua
фото: freepik.com

Страхова компанія ARX – № 1 за  надійністю серед страхових компаній України за даними щорічного рейтингу Mind.ua.

Рейтинг складений на підставі аналізу 33 найбільших учасників ринку за попередній рік, бізнес-модель яких має ознаки «ринкової діяльності». Проводять аналіз аналітики системи для перевірки контрагентів YouControl.

Аналіз проводиться за дев'ятьма ключовими індикаторами: боргове навантаження, рівень виплат, динаміка зібраних премій і капіталу, фінансова стійкість компанії, власники і приналежність до ФПГ, рівень кептивності/схемності, ефект масштабу й оцінка МТСБУ (так званий світлофор).

Рейтинг також підтверджує, що ARX є лідером ринку страхування ризиків за обсягом зібраних чистих премій у 2017-2019 роках.

Сума валових страхових премій за підсумками 2019 року склала близько 2,3 млрд гривень. Сума зібраних страхових премій за перше півріччя 2020 року склала понад 1 млрд 252 грн, що на 12% більше в порівнянні з 2019 роком. З них премії, зібрані від фізичних осіб, становлять понад 727 млн ​​гривень, що на 8% більше, ніж в 2019 році.

На підставі даних рейтингу MIND рекомендує ARX як надійного страховика для нерухомого майна, транспорту, бізнесу або здоров'я.

В цілому ж творці рейтингу відзначають, що кількісний склад учасників страхового ринку постійно скорочується, що зв'язується із  запровадженням жорсткіших заходів нагляду в процесі наближення українського законодавства до міжнародних галузевих стандартів, закріплених у низці євродиректив.Посилення нормативних вимог до достатності капіталу, ліквідності, якості страхових резервів прискорило вивід із ринку слабких та неплатоспроможних страховиків у кризові періоди.

Нагадаємо: щороку Mind розраховує рейтинг надійності страхових компаній, у якому аналізує діяльність 33 найбільших учасників ринку за попередній рік, бізнес-модель яких має ознаки «ринкової діяльності». 

Інформація про компанію ARX:

 • 25 років на ринку страхування України.
 • Лідер страхування «КАСКО» 11-й рік поспіль.
 • 92% становить задоволеність клієнтів.
 • Частина міжнародного страхового холдингу Fairfax Financial Holdings Limited.
 • №1 за розміром чистих страхових премій і чистих страхових виплат за 2019 рік (згідно з даними Нацкомфінпослуг).
 • Найбільший платник податків на страховому ринку України у 2018 році (за даними «Топ-100. Рейтинги найбільших»). Загальна сума податків склала понад 153,8 млн грн.

Довідка про Fairfax:

 • Міжнародна холдингова компанія Fairfax Financial Holdings Limited з штаб-квартирою в Торонто (Канада) займається страхуванням, перестрахуванням і управлінням інвестиціями з 1985 року.
 • Головою і виконавчим директором холдингу з 1985 р. є Прем Ватса.
 • Холдинг працює в 40 країнах світу.
 • Інвестиційний портфель становить $39,4 млрд, загальна сума активів складає $65 млрд, загальний акціонерний капітал – $18,4 млрд.
 • Більше інформації тут: https://www.fairfax.ca/

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло