В Європарламенті пропонують заборонити фермерам тримати тварин у клітках

В Європарламенті пропонують заборонити фермерам тримати тварин у клітках

Депутати наголошують, що потрібно внести зміни в негуманні способи вирощування тварин

В Європарламенті пропонують заборонити фермерам тримати тварин у клітках
фото DR

Група з 86 депутатів Європарламенту звернулася з листом до Європейської комісії, в якому вони закликають заборонити утримувати сільськогосподарських тварин у клітках.

Про це йдеться на сайті ініціативи Compassion in World Farming, яка займається захистом тварин, повідомляє «Європейська правда».

Депутати Європарламенту закликають заборонити використання кліток для тварин на фермах: курей-несучок, кролів, дорослих самок свиней, телят, перепелів, качок, гусей, молодих курей і курей, яких вирощують на м'ясо.

У листі депутати Європарламенту висловлюють жаль з приводу того, що понад 300 млн с/г тварин в Європі проводять всю або значну частину свого життя в неволі в тісних клітках.

Кури-несучки і кролики, вирощувані на м'ясо, розміщуються в просторі розміром приблизно з аркуш паперу формату А4, відзначають депутати. Майже всі дорослі самки свиней проводять половину року в клітках, в яких вони навіть не можуть повернутися.

Євродепутати підкреслюють, що утримання тварин у клітках завдає їм величезних страждань, оскільки вони не можуть реалізувати свою природну поведінку.

Депутати зазначають, що багато країн ЄС вже прийняли національні закони, що виходять за рамки мінімальних стандартів ЄС. Вони закликають Єврокомісію створити рівні умови для фермерів.

Нагадаємо, подібна ініціатива вже активно впроваджується в США. Нещодавно Колорадо став шостим штатом, в якому заборонили утримувати в клітках курей-несучок.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло