Захворіло у світі
177,419,783
Померло у світі
3,838,670
Вилікувалось у світі
161,868,524
Захворіло в Україні
2,226,037
Померло в Україні
51,847
Вилікувалось в Україні
2,140,978
Facebook видалив пост з фотографіями цибулі, пояснивши: «містить відверті сцени»

Facebook видалив пост з фотографіями цибулі, пояснивши: «містить відверті сцени»

Після цього продажі цибулі в компанії зросли в сотні разів

Facebook видалив пост з фотографіями цибулі, пояснивши: «містить відверті сцени»
фото pixabay.com

Соцмережа Facebook видалила рекламу цибулі канадської компанії EW Gaze, порахувавши, що вона містить «сцени сексуального характеру». Цю публікацію пізніше було відновлено, а продажі цибулі в компанії виросли в кілька сотень разів, пише HighTech.

Компанія EW Gaze, яка торгує насінням овочів у Канаді, хотіла розмістити на Facebook рекламу насіння цибулі Walla Walla, але алгоритм видалив публікацію, зазначивши, що вона містить «відверті сцени». З цієї ж помилкою зіткнулися ще десятки користувачів соцмережі.

Компанія принесла вибачення за помилку, допущену її алгоритмом. Як відзначили фахівці Facebook, «очевидно, що алгоритм просто переплутав форми цибулі і запідозрив, що вони можуть бути схожі на груди або сідниці».

«Ми використовуємо автоматизовану технологію, щоб відгороджувати наших користувачів від сексуального контенту, але іноді алгоритм може помилятися, а модератори не можуть впоратися з тим обсягом інформації, який щодня викладається в соцмережі. Ми відновили цей пост і приносимо вибачення, якщо це призвело до неприємностей у бізнесі», – зазначив представник Facebook Мег Сінклер.

Компанія EW Gaze зазначила, що вони оцифрували всі товари, щоб їх клієнти могли купувати їх в інтернеті в умовах коронавірусу. Це призвело до того, що бюджет їх рекламних компаній в онлайні виріс, проте вони не очікували таких наслідків.

«Через цю історію ми продали більше цибулі, ніж за останніх п'ять років, – відзначили в компанії. – До того ж, тепер у нас на сайті можна знайти новий товар – «сексуальну цибулю».

Нагадаємо, у Facebook відповіли на критику авторів фільму від Netflix «Соціальна дилема» про негативний бік соцмережі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті