«Київміськбуд» завершить аудит об'єктів «Аркади» в листопаді

«Київміськбуд» завершить аудит об'єктів «Аркади» в листопаді

Мова йде про ЖК «Патріотика», «Патріотика на озерах» й «Еврика»

«Київміськбуд» завершить аудит об'єктів «Аркади» в листопаді
Фото: bank.gov.ua

Холдингова компанія «Київміськбуд» (КМБ) завершить аудит об'єктів «Аркади» в листопаді. Про це йдеться на сайті компанії.

«На сьогоднішній день аудит триває, підраховано лише суму коштів, яка може надійти від непроданих квадратних метрів та доплат за розстрочками. Проте, ще немає остаточної цифри, необхідної саме для добудови житлових комплексів. Тож аудит не завершено, тривають кінцеві підрахунки. Остаточна інформація щодо результатів аудиту об’єктів «Аркади» буде оприлюднена «Київміськбудом» у листопаді», – зазначається в повідомленні.

Також «Київміськбуд» спростовує інформацію щодо ніби-то результатів аудиту об’єктів банку «Аркада», згідно з яким на добудову не вистачає 7 млрд грн.

Раніше Mind з посиланням на сайт «Об’єднання інвесторів банку «Аркада» повідомляв, що на добудову всіх об’єктів знадобиться близько 7 млрд грн (цифра уточнюється). При цьому, планові надходження від продажу вільних квадратних метрів становлять 2,3 млрд грн. Таким чином, сума чистого дефіциту на сьогодні складає не менше 4,5 млрд грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті