Захворіло у світі
64,561,850
Померло у світі
1,493,925
Вилікувалось у світі
41,515,472
Захворіло в Україні
772,760
Померло в Україні
12,960
Вилікувалось в Україні
384,426
Підприємство «Укроборонпрому» закупило бронемобілі у «Богдан Моторс» Гладковського

Підприємство «Укроборонпрому» закупило бронемобілі у «Богдан Моторс» Гладковського

Шість броньованих військових автомобілів по 7,42 млн грн кожен мають поставити до 20 листопада

Підприємство «Укроборонпрому» закупило бронемобілі у «Богдан Моторс» Гладковського
Фото: Autocentre

ДП «Укроборонсервіс» замовило у ДочП «Автоскладальний завод №1» ПАТ «Автомобільна компанія «Богдан Моторс» шість бронемобілів за 44,49 млн грн. Про це повідомляють «Наші гроші» з посилання на систему «Прозорро».

Повідомляється, що угоду уклали 30 вересня. Шість броньованих військових автомобілів по 7,42 млн грн кожен мають поставити до 20 листопада.

Згідно з документами, аванс 70% виплатять протягом десяти банківських днів після підписання угоди, а решту – упродовж місяця після поставки. Інших деталей у звіті про укладення договору немає.

«Укроборонсервіс» є дочірнім підприємством державної компанії «Укрспецекспорт» зі складу держконцерну «Укроборонпром».

Серед усієї іншої продукції воно виготовляє мобільні мінометні установки «Барс-8ММК» та машини артилерійської розвідки «Барс-8АР» на базі легкого бронемобіля «Барс-8».

Бронемобіль «Барс-8» на платформі пікапа Dodge Ram виготовляє корпорація «Богдан» у Черкасах спільно з ПрАТ «Науково-виробниче об’єднання «Практика» Олега Висоцького.

Відзначається, що «Барс-8» має протимінний і балістичний захист за стандартом STANAG 4569 Level 2 та знаходиться на озброєнні з 2020 року.

Співвласником «Богдан Моторс» раніше був експрезидент Петро Порошенко. Нині компанія належить його бізнес-партнеру Олегу Гладковському (Свинарчуку), колишньому першому заступнику секретаря РНБО.

Раніше повідомлялося, що «Богдан Моторс» Гладковського отримала понад 16 млн грн на виконання таємних угод із Міноборони

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті