Парламентський комітет назвав формування прожиткового мінімуму незадовільним

Парламентський комітет назвав формування прожиткового мінімуму незадовільним

Пропонують заслухати Шмигаля на найближчій годині запитань до уряду

Парламентський комітет назвав формування прожиткового мінімуму незадовільним
фото: maritimebusinessnews.com.ua

Парламентський комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів визнав незадовільною роботу уряду щодо формування прожиткового мінімуму і пропонує заслухати прем'єр-міністра Дениса Шмигаля на найближчій годині запитань до уряду. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Визнати роботу уряду незадовільною і звернутися... до погоджувальної ради, як тільки вона засідатиме, винести питання про формування прожиткового мінімуму на найближчу годину запитань до уряду, щоб нам про його формування доповів прем'єр», – сказала керівник комітету Галина Третьякова на його засіданні в понеділок.

Повідомляється, що пропозицію керівника комітету підтримали.

Нагадаємо: Верховна Рада ухвалила рекомендації парламентських слухань «Проблеми формування прожиткового мінімуму в Україні» 19 травня 2020 року.

У рекомендаціях парламентських слухань Кабінету Міністрів, зокрема, пропонувалося утворити міжвідомчу робочу групу для розробки удосконалення методології визначення прожиткового мінімуму з урахуванням міжнародних стандартів та досвіду розвинених країн, з подальшим внесенням відповідного законопроєкту на розгляд ВР.

Уряду також рекомендувалося вжити заходів щодо наближення у 2020 році розміру прожиткового мінімуму до його реальної величини з урахуванням оновлення наборів продуктів харчування, непродовольчих товарів і послуг.

Як зазначалося на засіданні комітету, Кабінет Міністрів не виконав цих рекомендацій.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті