Захворіло у світі
40,403,537
Померло у світі
1,118,293
Вилікувалось у світі
27,703,638
Захворіло в Україні
309,107
Померло в Україні
5,786
Вилікувалось в Україні
129,533
Cвітовий ринок житла стабільно тримається, попри пандемію – Jefferies

Cвітовий ринок житла стабільно тримається, попри пандемію – Jefferies

Ціни на нерухомість встояли

Cвітовий ринок житла стабільно тримається, попри пандемію – Jefferies
фото www.flickr.com/photos/martyr_67/49406113487

Світові ціни на нерухомість значною мірою встояли перед обличчям безпрецедентного економічного удару, викликаного пандемією коронавірусу. Про це заявив Шон Дарбі, глава глобальної стратегії в галузі акціонерного капіталу Jefferies, передає CNBC.

«Це стало, мабуть, однієї з найбільш вдалих подій для політиків, оскільки значного зниження світових цін на нерухомість не спостерігалось», – сказав Дарбі та додав, що базовий попит в таких країнах, як США, Великобританія і Китай, був «дуже високим».

За його словами, це послужило «величезною опорою» для політиків, які борються з економічною кризою, викликаною COVID-19. Дарбі наголосив, що це «дійсно дозволило місцевим банківським системам відносно не постраждати від дефляції активів».

Експерт сказав, що Австралія була винятком, і ціни на нерухомість там «помірно знизилися».

На тлі того, що Китай продовжує впевнено відновлюватися після пандемії, деякі аналітики висловлюють побоювання, що сектор нерухомості КНР може «перегрітися».

«Я думаю, що основні продажі нерухомості в Китаї були надзвичайно високими в перші шість місяців після удару COVID-19», – сказав Дарбі.

За останні кілька років список девелоперів істотно розширився і в Україні. Mind знайшов чотирьох бізнесменів, які вирішили інвестувати в український ринок нерухомості, більше про це в матеріалі «Нові обличчя: хто з бізнесменів вирішив інвестувати в нерухомість».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті