Facebook заборонить рекламу з критикою вакцинації
Поширення дезінформації в гігантській соцмережі обсягом 2,7 млрд користувачів може стати проблемою

Соцмережа Facebook повідомила, що заборонить розміщення реклами, яка покликана відрадити людей від вакцинації і поширює дезінформацію про вакцини під час пандемії коронавірусу. Про це пише Інтерфакс.
Компанія вже стикалася з критикою через те, що не зуміла запобігти поширенню на своїх платформах неправдивої інформації про безпеку та важливості вакцин.
У минулому році Facebook пообіцяла заборонити рекламу, яка містить неправдиву інформацію про вакцини, і налаштувати свої алгоритми так, щоб сторінки, на яких розміщується подібний контент, більше не з'являлися в «рекомендованному».
Однак пізніше компанія визнала, що не змогла прибрати платну рекламу з великої спільноти, яка виступала проти вакцинації і стверджувала, що лікарі вступили в змову, щоб приховати докази можливої шкоди щеплень для дітей.
Нові заходи соцмережі включають в себе боротьбу з рекламою, яка явно відмовляє людей від вакцинації, йдеться в повідомленні Facebook. Компанія пообіцяла, що в найближчі кілька днів почне усувати появу подібної реклами на своїй основній платформі і в Instagram.
«Ми постійно вдосконалюємо наш підхід до розміщення реклами, яка зачіпає соціальні проблеми, які провокують дискусії на чутливі теми в Facebook», – повідомила компанія.
Facebook, кількість активних користувачів якої станом на 30 червня становила 2,7 млрд, повідомила, що почне інформаційну кампанію про вакцинацію проти грипу з впровадженням інструментів для пошуку найближчого місця, де можна отримати вакцину. Також компанія буде співпрацювати з ВООЗ в спробі підвищити масштаб вакцинації.
Нагадаємо, Конгрес США пропонує розділити техногігантів Apple, Amazon, Google і Facebook через їх «лякаючий» потужний вплив.
Між тим Facebook відповіла на критику авторів фільму від Netflix «Соціальна дилема», який підводить глядачів до думки, що краще видалити свою сторінку із соцмережі.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].