Працівники Lufthansa Technik відмовилася обслуговувати літак Лукашенка

Працівники Lufthansa Technik відмовилася обслуговувати літак Лукашенка

В листівці, поширеній поміж спіробітників, Лукашенка порівняли з Чаушеску

Працівники Lufthansa Technik відмовилася обслуговувати літак Лукашенка
фото DR

Профспілка компанії Lufthansa Technik закликала відмовитися від технічного обслуговування одного з бортів для офіційних перельотів Олександра Лукашенка. Про це виданню Onliner.by розповів голова Білоруського конгресу демократичних профспілок (БКДП) Олександр Ярошук.

За його словами, БКДП отримав повідомлення від німецької об'єднаної профспілки працівників сфери послуг Verdi, який включає в себе в тому числі профспілку Lufthansa Technik.

У листівці, спрямованій Verdi, вказано, що Boeing 737, який належить Лукашенку, прилетів в аеропорт Гамбурга 13 жовтня для обслуговування в Lufthansa Technik.

Як повідомляють ЗМІ, в листівці, яку профспілка Lufthansa Technik поширила серед співробітників компанії, нагадується про аналогічну ситуацію 30-річної давності, коли робочі Lufthansa Technik відмовилися обслуговувати борт румунського диктатора Ніколає Чаушеску, який «придушував протести робітників, поки ми повинні були ремонтувати його літак»

Тоді співробітники компанії в знак протесту проти Чаушеску «відклали в сторону гайкові ключі», нагадали автори листівки.

«Ми не забуваємо нашу давню традицію міжнародної солідарності і стоїмо пліч-о-пліч з білоруськими робітниками», – йдеться у зверненні.

Профспілка Lufthansa Technik закликала керівництво не карати тих працівників, які відмовляться обслуговувати борт, а також закликала керівництво компанії проявити солідарність і не обслуговувати борт Олександра Лукашенка.

Між тим офіційний представник компанії Lufthansa Technik в Гамбурзі Вольфганг Райнерт заявив у коментарі DW, що «сервісне обслуговування всіх літаків наших клієнтів, які знаходяться зараз у нас в Гамбурзі, проводиться відповідно до графіка».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло