Захворіло у світі
40,403,537
Померло у світі
1,118,293
Вилікувалось у світі
27,703,638
Захворіло в Україні
309,107
Померло в Україні
5,786
Вилікувалось в Україні
129,533
LG Chem домовляється з низкою автовиробників про створення спільних підприємств

LG Chem домовляється з низкою автовиробників про створення спільних підприємств

Наразі Tesla до їх числа не входить

LG Chem домовляється з низкою автовиробників про створення спільних підприємств
фото www.flickr.com/photos/oled-display/13558725763

Південнокорейська LG Chem, яка є найбільшим виробником акумуляторів для електромобілів в світі, оголосила, що веде переговори з «двома» автомобільними концернами про створення спільних підприємств з виробництва акумуляторів.

Як повідомляє Reuters, за словами генерального директора LG Chem Хака Чоу-шина, компанія робить успіхи у створенні спільних підприємств з General Motors і Geely і сподівається вийти на інших виробників автомобілів.

«Наші спільні підприємства з Geely і GM вже були оголошені, і ми ведемо переговори з декількома іншими виробниками», – сказав він.

Південнокорейська компанія наразі поставляє акумулятори зі свого заводу в Нанкіні, Китай, для Tesla, яка вже збирає автомобілі Model 3 на своєму новому заводі недалеко від Шанхая.

«Ми почали серйозні поставки для Tesla, і це початок хорошого партнерства в надії на його розширення, – сказав Хак Чоу-шин. – Ми ведемо переговори про розширення нашої співпраці майже з усіма виробниками автомобілів, і Tesla є одним з них».

Між тим, глава корейської компанії зазначив, що Tesla не входить в число компаній, з якими LG Chem зараз обговорює створення спільних підприємств.

Компанія LG Chem, що має завод у Польщі, також шукає місце для нового заводу з виробництва акумуляторів в Європі, додав Хак Чоу-шин.

Видання повідомляє, що за підсумками перших восьми місяців 2020 року LG Chem продовжує залишатися лідером з постачання акумуляторів для автомобілів. Його ринкова частка у світовій торгівлі батареями досягає 24,6%. За ним слідує китайська CATL, чия частка ринку становить 24%.

Нагадаємо: раніше LG Chem заявив, що очікує рекордних продажів акумуляторів для електромобілів в розмірі $11 млрд у 2020 році. За словами генерального директора Хака Чоу-шина, у 2025 році ця цифра має зрости приблизно до $25 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті