Захворіло у світі
43,979,777
Померло у світі
1,167,124
Вилікувалось у світі
29,800,111
Захворіло в Україні
363,075
Померло в Україні
6,755
Вилікувалось в Україні
148,642
Україна готується до нового розведення військ на Донбасі

Україна готується до нового розведення військ на Донбасі

Рішення не є остаточним, Мінський процес «дещо заблокований» через РФ

Україна готується до нового розведення військ на Донбасі
фото: Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation

Українська сторона готує до відкриття до 10 листопада два контрольно-пропускні пункти в'їзду-виїзду (КПВВ) у районі населених пунктів Щастя й Золоте, а також веде підготовку до чергового розведення військ на чотирьох напрямах. Про це заявив віцепрем'єр-міністр, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков, повідомляє Укрінформ.

«У нас на сьогодні готується до відкриття – маю надію, до 10 листопада – два нових КПВВ у населених пунктах Щастя й Золоте, про що була розмова в Парижі», – зазначив міністр.

Він наголосив, що станом на сьогодні «вже визначені місця ще чотирьох пунктів можливого розведення сил та засобів, а також близько 19-ти нових локацій щодо можливого гуманітарного розмінування».

Однак він додав, що остаточно рішення ще не прийнято.

«Процес Мінська дещо заблокований через позицію РФ та їхніх «проксі», які представляють окупаційні режими в Донецьку і Луганську», – зазначив Резніков.

Між тим він підкреслив, що так звані представники ОРДЛО насправді є громадянами Російської Федерації.

Міністр наголосив, що Україна не повинна чекати, коли з'явиться «добра воля» в Кремлі, ми маємо рухатися у власному форматі, будуючи свій, власний, ландшафт»».

КПВВ «Золоте», єдиний автомобільний пункт перетину лінії розмежування у Луганській області, закрили в 2016 році. Нині в Луганській області відкритий лише один КПВВ у Станиці Луганській.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті