Вірменія обстріляла друге за величиною азербайджанське місто, є загиблі – Міноборони Азербайджану

Вірменія обстріляла друге за величиною азербайджанське місто, є загиблі – Міноборони Азербайджану

За попередніми підрахунками загинули щонайменше 13 людей загинули, понад 45 людей отримали поранення

Вірменія обстріляла друге за величиною азербайджанське місто, є загиблі – Міноборони Азербайджану
фото www.facebook.com/prokurorluq

Міністерство оборони Азербайджану заявило, що Вірменія у ніч на суботу 17 жовтня обстріляла житлові райони другого за величиною азербайджанського міста Гянджі.

Як йдеться в повідомленні міністерства, внаслідок обстрілу загинули щонайменше 13 людей загинули, понад 45 людей отримали поранення, численним об'єктам цивільної інфраструктури й транспортним засобам було завдано значної шкоди.

За фактом генпрокурором Азербайджанської Республіки порушено кримінальну справу за статтями 100.2 (ведення агресивної війни), 120.2.1 (умисне вбивство, вчинене злочинною організацією), 120.2.4 (умисне вбивство, вчинене з особливою жорстокістю або загальнонебезпечним способом), 120.2.7 ( умисне вбивство двох або більше осіб), 120.2.12 (умисне вбивство з мотивів національної, расової, релігійної ненависті або ворожнечі), 186.3 (умисне знищення або пошкодження майна в особливо великому розмірі) і за іншими статтями Кримінального кодексу Азербайджанської Республіки, проведення слідства по справі доручено Слідчому управлінню Генпрокуратури.

Наразі на місці тривають оперативно-слідчі заходи з уточнення переліку загиблих і потерпілих осіб, а також об'єктів цивільної інфраструктури й транспортних засобів, яким було завдано збитків.

Як повідомлялось, 27 вересня Вірменія та Азербайджан почали бойові дії у Нагірному Карабаху та звинуватили одне одного в ескалації насильства.

10 жовтня сторони домовились про припинення вогню, однак вже через кілька годин обвинуватили один одного у його порушенні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті