Захворіло у світі
64,561,850
Померло у світі
1,493,925
Вилікувалось у світі
41,515,472
Захворіло в Україні
772,760
Померло в Україні
12,960
Вилікувалось в Україні
384,426
Deutsche Telekom успішно протестувала базову станцію в стратосфері Землі

Deutsche Telekom успішно протестувала базову станцію в стратосфері Землі

З її допомогою німецька телекомкомпанія розраховує забезпечити мобільне покриття у найвіддаленіших районах

Deutsche Telekom успішно протестувала базову станцію в стратосфері Землі
фото www.flickr.com/photos/157752240@N03/36736096556

Deutsche Telekom заявила в понеділок, 19 жовтня, що успішно протестувала повітряну базову станцію в стратосфері Землі, і сподівається, що це нововведення забезпечить мобільне покриття у віддалених районах, які важко досягти наземним мережам.

Як повідомляє Reuters, німецька телекомунікаційна група і її партнер, британський стартап Stratospifer Platforms, заявили, що безпілотний літак, що летів на висоті 14 000 метрів, зміг підключитися до наземної мережі 4G через бортову антену.

Авіаційна базова станція, яка може покривати територію в 100 км, обслуговувала голосові і відеодзвінки, завантаження даних і перегляд веб-сайтів користувачем смартфона на землі під час тестових польотів на початку цього місяця.

«Ми показали, що можемо надати швидкий Інтернет і можливість підключення в будь-якому місці», – сказав Бруно Якобфейерборн, генеральний директор підрозділу веж мобільного зв'язку Deutsche Telekom – Deutsche Funkturm.

«Повітряні базові станції, особливо в районах, важкодоступних для традиційних веж мобільного зв'язку, стануть розумним і економічним доповненням до наших мобільних мереж», – додав він.

Розміщення базових станцій в стратосфері обіцяє низьку затримку, необхідну для нових мереж 5G для підтримки інновацій, таких як безпілотні автомобілі, де швидкість передачі є життєво важливою.

Видання зазначає, що хоча повітряні антени пропонують переваги у швидкості та вартості в порівнянні з супутниками, їх утримання в повітрі є проблемним.

Компанія Loon, конкурент Alphabet, використовує повітряні кулі для роботи в бездротових мережах. Facebook заземлив експериментальний сонячний дрон два роки тому, після того, як проект був визнаний неможливим.

Нагадаємо: раніше Маск розповів, що його проєкт Starlink дозволить підключатись до мережі навіть у поїздах, що їдуть через глушину.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті