Захворіло у світі
64,561,850
Померло у світі
1,493,925
Вилікувалось у світі
41,515,472
Захворіло в Україні
772,760
Померло в Україні
12,960
Вилікувалось в Україні
384,426
Японія вирішила об’єднатись з США та ЄС в регулюванні діяльності техногігантів

Японія вирішила об’єднатись з США та ЄС в регулюванні діяльності техногігантів

Країни спільно протистоятимуть будь-яким зловживанням на ринку з боку Google, Apple, Facebook і Amazon

Японія вирішила об’єднатись з США та ЄС в регулюванні діяльності техногігантів
фото www.flickr.com/photos/opengridscheduler/22069625892

Японія об'єднає зусилля зі США та Європою, щоб протистояти будь-яким зловживанням на ринку з боку чотирьох великих технокомпаній. Про це заявив новий керівник японського антимонопольного органу Казуюкі Фуруя, передає Reuters.

Очільник японської комісії зі справедливої торгівлі (FTC), також сказав, що Токіо може розпочати розслідування будь-якого злиття або бізнес-злиття з участю виробника фітнес-трекерів Fitbit, якщо розмір таких угод буде достатньо великим.

«Якщо розмір будь-якого злиття або ділового співробітництва великий, ми можемо почати антимонопольне розслідування процесу придбання (як у випадку Fitbit), – сказав він. – Ми уважно стежимо за розвитком подій, в тому числі в Європі».

Видання зазначає, що Японія закладає основу для регулювання операторів платформ. Серед них великі технологічні гіганти, що отримали назву GAFA – Google, Apple, Facebook і Amazon, які стикаються з різними антимонопольними розслідуваннями в західних країнах.

За словами Фуруя, міжнародні компанії, такі як GAFA, мають схожі методи ведення бізнесу по всьому світу, що робить глобальну координацію вкрай важливою.

«Ми будемо тісно співпрацювати з нашими американськими і європейськими колегами та реагуватимемо на будь-які кроки, що перешкоджають конкуренції», – сказав він.

Нагадаємо: у серпні антимонопольні органи ЄС почали розслідування угоди на $2,1 млрд, укладеної підрозділом Alphabet GOOGL.O, який пропонував купити Fitbit, з метою протистояти Apple і Samsung на ринку носимих пристроїв.

Як повідомлялось, Франція і Нідерланди закликали до створення в ЄС органу для регулювання діяльності великих технологічних компаній, таких як Google і Facebook.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті