Захворіло у світі
155,918,548
Померло у світі
3,258,269
Вилікувалось у світі
133,382,771
Захворіло в Україні
2,097,024
Померло в Україні
45,451
Вилікувалось в Україні
1,711,709
«Укрпошта» та USAID запустили серію освітніх роликів про торгівлю на міжнародних інтернет-майданчиках

«Укрпошта» та USAID запустили серію освітніх роликів про торгівлю на міжнародних інтернет-майданчиках

Курс складатиметься з п'яти блоків

«Укрпошта» та USAID запустили серію освітніх роликів про торгівлю на міжнародних інтернет-майданчиках
Фото: фейсбук-сторінка «Укрпошти»

«Укрпошта» та Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» запустили серію освітніх роликів про можливість торгівлі на міжнародних інтернет-майданчиках: Amazon, ETSY, Shopify та eBay, повідомляється в спільному пресрелізі

Освітній курс складається з п'яти блоків навчальних відео і коротких довідників, які можна буде знайти на фейсбук-сторінці E-Export school від «Укрпошти», і буде доступний онлайн для всіх охочих.

Як наголошується в повідомленні, цей навчальний курс є продовженням проєкту «Електронна комерція в дії», який спрямований на допомогу українським мікро і малим підприємствам вийти на міжнародні ринки.

«В Україні живе понад 25 000 дрібних експортерів, обсяг продажів яких у 2019 склав понад $350 млн. E-Export school від «Укрпошти» за чотири роки допомогла близько 10 000 бізнесменів відкрити власну справу на світових e-com майданчиках. Цього року ми планували провести 24 навчальних сесії-інтенсиву по всій Україні, але через пандемію і карантину офлайн заходи перенесли до більш сприятливих умов», – зазначила директор Департаменту міжнародних операцій «Укрпошти» Юлія Павленко.

За її словами, формат відеокурсу надасть весь необхідний набір інструментів будь-кому, хто захоче продавати товари на e-com майданчиках.

Наступні частини відеокурсу про Amazon, Shopify, Ebay і про особливості просування товарів в соціальних мережах. Ролики будуть виходити щотижня протягом наступного місяця на YouTube каналі «Укрпошти».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті