Орендна плата за квартири в найбагатших містах світу різко падає

Орендна плата за квартири в найбагатших містах світу різко падає

Зате в передмісті ціни на оренду житла виросли

Орендна плата за квартири в найбагатших містах світу різко падає
фото pixabay.com

У великих фінансових центрах світу – від Нью-Йорка до Торонто, від Лондона до Сіднея – орендна плата за міські квартири різко падає.

Як повідомляє Bloomberg, іноземні студенти, які зазвичай підтримують попит, застрягли вдома, а молоді орендарі – найбільш мобільна група у сфері нерухомості – знаходять менше причин платити надлишкові кошти, щоб жити в тому місці, яке на цей час більше не є центром життя.

«Ви дурень, якщо не ведете переговори про більш низьку орендну плату прямо зараз, – сказав Тім Лоулесс, керівник відділу досліджень в Азійсько-Тихоокеанському регіоні для постачальника даних CoreLogic Inc. – Пропозиція велика, а заповнюваність різко впала».

Зовсім інша ситуація спостерігається на ринку оренди житла в передмісті. Ціни там ростуть, попри глобальну рецесію, що насувається.

Для прикладу Bloomberg наводить округ Вестчестер – регіоні на північ від Нью-Йорка з більш ніж 20 000 акрів паркової зони – орендні ціни на будинки для однієї сім'ї виросли на 16% в порівнянні з минулим роком. Між тим, квартири на Манхеттені є найдешевшими з 2013 року. Кількість пропозицій зросла втричі в порівнянні з минулим роком, в той час, як середня орендна плата впала на 11%, а для студій – ще більше.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті