Захворіло у світі
63,254,854
Померло у світі
1,468,322
Вилікувалось у світі
40,544,343
Захворіло в Україні
745,123
Померло в Україні
12,548
Вилікувалось в Україні
355,172
До України прибув перший контейнерний поїзд із Китаю за новим маршрутом – УЗ

До України прибув перший контейнерний поїзд із Китаю за новим маршрутом – УЗ

Триває робота із періодичності курсування поїзда раз на тиждень

До України прибув перший контейнерний поїзд із Китаю за новим маршрутом – УЗ
Фото: uz.gov.ua

До України прибув перший контейнерний поїзд за новим маршрутом Китай-Казахстан-Росія-Білорусь-Україна, який доставив 41 контейнер із холодильним обладнанням. Проводиться робота із періодичності курсування поїзда та розробки електронного майданчика для замовлення та оплати послуги перевезення, повідомили у пресслужбі АТ «Укрзалізниця» (УЗ).

«На станцію «Київ-Ліски» прибув перший контейнерний поїзд за новим маршрутом: Китай-Казахстан-Росія-Білорусь-Україна. У складі поїзда 41 контейнер із холодильним устаткуванням», – йдеться у повідомленні.

Поїзд у дорозі перебував 19 діб. За інформацією УЗ, триває робота із періодичності курсування поїзда раз на тиждень. «За наявності достатнього вантажу, частоту курсування буде збільшено і відправлення відбуватиметься за чітким графіком», – наголосили у пресслужбі.

Зазначається, що робота над завантаженістю маршруту триває, «особливо в напрямі отримання дотацій із Китаю для вантажу, щоб умови перевезення вантажу були економічно привабливими для перевізників».

Крім того, в УЗ розробляють онлайн-сервіс із метою можливості замовлення клієнтами контейнерного місця в поїзді та оплати послуги онлайн за аналогією придбання квитків на пасажирські поїзди.

Нагадаємо, прямі контейнерні поїзди з Китаю до України територією чотирьох країн почали курсувати з 8 червня 2020 року. За цей час прибули вже 13 поїздів.

Контейнерні перевезення становлять 2,3% у загальних обсягах перевезень вантажів залізничним транспортом України. На сьогодні територією України на регулярній основі курсують 36 контейнерних поїздів, організованих УЗ.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті