Захворіло у світі
65,277,100
Померло у світі
1,507,323
Вилікувалось у світі
41,988,598
Захворіло в Україні
787,891
Померло в Україні
13,195
Вилікувалось в Україні
397,809
Стрімінгова платформа Quibi, яка збиралася конкурувати з Netflix та TikTok, вирішила закритись

Стрімінгова платформа Quibi, яка збиралася конкурувати з Netflix та TikTok, вирішила закритись

Компанія пропрацювала всього пів року

Стрімінгова платформа Quibi, яка збиралася конкурувати з Netflix та TikTok, вирішила закритись
фото www.flickr.com/photos/188271202@N04/49850367708

Всього шість місяців тому запуск нового сервісу потокового відео Quibi викликав багато шуму й очікувань, однак через пів року компанія повідомила, що припиняє роботу і починає розпродавати свої активи.

Як повідомляє Reuters, ця новина підкреслює домінування Netflix, Amazon Prime Video, Disney + і Apple TV + над більш дрібними постачальниками потокового мовлення, які не можуть впоратися з величезними бюджетами на контент і великими каталогами конкурентів.

Quibi пропонувала розважальний та новинний контент тривалістю до 10 хвилин, адаптований для перегляду як в горизонтальному, так і вертикальному форматі на смартфонах. Сервіс був доступний за $5 на місяць з рекламою і $8 на місяць без неї.

«Наша невдача сталася не через брак досвіду. Ми розглянули й використали кожну надану нам можливість», – заявили гендиректор стартапу Мег Уітман і його засновник Джеффрі Катценберг в листі співробітникам. За їх словами, невдача може бути пов'язана з тим, що сама ідея не була досить хорошою для створення автономного стрімінгового сервісу, або винен невдалий момент, в який з'явилася платформа.

Нагадаємо: Quibi, який отримав $1,8 млрд від голлівудських студій та інших інвесторів, почав свою діяльність 6 квітня, коли споживачі в більшості країну були змушені проводити більшість часу вдома через карантинні обмеження, впровадження у зв’язку з пандемією.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті