США розширили санкції проти Ірану за втручання у вибори

США розширили санкції проти Ірану за втручання у вибори

В Білому домі вважають, що іранські новинні служби та інші ЗМІ намагаються підірвати «демократичні процеси» у Вашингтоні

США розширили санкції проти Ірану за втручання у вибори
фото www.flickr.com/photos/wateringtheplance/4236383920

Управління з контролю за іноземними активами Мінфіну США (OFAC) розширило санкції проти Ірану. Як повідомляє DW, регулятор включив до списку санкцій п'ять іранських структур і організацій «за спробу вплинути на вибори в Сполучених Штатах».

«Іранський режим обрав своєю мішенню виборчий процес в Сполучених Штатах, нахабно намагаючись посіяти ворожнечу серед голосуючих, поширюючи дезінформацію в інтернеті й здійснюючи операції зловмисного впливу, спрямовані на введення в оману американських виборців», – йдеться в повідомленні OFAC.

В адміністрації Трампа переконані, що іранські новинні служби та інші ЗМІ намагаються підірвати «демократичні процеси» у Вашингтоні, діючи від імені уряду Ісламської Республіки.

Під нові санкції підпали, зокрема, іранський військово-політичний елітний підрозділ – Корпус вартових ісламської революції (IRGC, КВІР), сили спеціального призначення КВІР – «Аль-Кудс», Інститут Баяна Гоштара (Bayan Rasaneh Gostar Institute), Союз ісламських Організацій радіо і телебачення (IRTVU) і Міжнародний союз віртуальних медіа (IUVM).

IRTVU та IUVM виявилися в списку, оскільки, за версією Вашингтона, вони контролюються КВІР.

Нагадаємо: напередодні директор національної розвідки США Джон Реткліфф заявив, що Росія й Іран намагалися втрутитися в президентські вибори 2020 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті