Захворіло у світі
163,728,900
Померло у світі
3,393,648
Вилікувалось у світі
143,374,060
Захворіло в Україні
2,156,000
Померло в Україні
48,184
Вилікувалось в Україні
1,864,593
Європарламент дозволив і далі називати «бургерами» і «сосисками» продукти без м'яса

Європарламент дозволив і далі називати «бургерами» і «сосисками» продукти без м'яса

Однак у рослинного молока можуть виникнути певні проблеми з назвою

Європарламент дозволив і далі називати «бургерами» і «сосисками» продукти без м'яса
фото Beyond Meat

Депутати Європарламенту проголосували проти того, щоб заборонити магазинам і ресторанам використовувати слова «бургер» і «ковбаса» в назві продуктів із рослинного м'яса. Про це йдеться в повідомленні Комітету Європарламенту з питань сільського господарства в Twitter, передає Forbes.

«Євродепутати відхилили всі пропозиції щодо резервування назв, пов'язаних з м'ясом, тільки для продуктів, що містять м'ясо», – наголошується в повідомленні. Відповідні поправки до законопроекту про сільське господарство були запропоновані представниками Європейської асоціації фермерів Copa-Cogeca.

Фермери стверджували, що використання слів, які зазвичай позначають м'ясну продукцію, для назви продуктів і страв, які не містять інгредієнтів тваринного походження, шкодить виробникам і може ввести споживачів в оману. В якості еквівалентів «бургерам» і «сосискам» організація пропонувала використовувати назви «диск» і «паличка», писав Euronews.

Після голосування Європейська організація споживачів вітала рішення євродепутатів, зазначивши, що «споживачів ніяким чином не бентежать соєвий стейк або ковбаса з нуту, якщо вони чітко позначені як вегетаріанські або веганські».

«Я збираюся відсвяткувати цю подію вега-бургером», – написала депутат Європарламенту Джитт Гутеланд на своїй сторінці в Twitter після оголошення результатів.

Втім, як повідомляє FT, в ході голосування Європейський парламент затвердив поправку, яка може додатково обмежити назви рослинних альтернатив молочних продуктів, таких як «замінник сиру» або «схожий на йогурт».

Як повідомлялося, фермери просять Європарламент заборонити називати рослинне м'ясо м’ясом, а рослинне молоко – молоком.

Між тим Impossible Foods, відома веганськими бургерами, представила прототип безмолочного «молока».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті