Impossible Foods, відома веганськими бургерами, представила прототип безмолочного «молока»

Impossible Foods, відома веганськими бургерами, представила прототип безмолочного «молока»

Для того,щоб зробити його за виглядом та смаком таким як коров’яче, компанія вирішила залучити понад 100 вчених з усього світу

Impossible Foods, відома веганськими бургерами, представила прототип безмолочного «молока»
фото www.flickr.com/photos/rambynas/27983701584

Impossible Foods, відома своїми веганськими бургерами, вирішила винайти веганське молоко. Як повідомляє CNBC, задля реалізації поставленої мети й створення ідеального безмолочного «молока», яке б виглядало та смакувало як коров’яче, компанія вирішила залучити понад 100 вчених з усього світу.

Компанія поки що на стадії розробки, однак вже сьогодні продемонструвала свої перші прототипи. Як відомо, їх масове виробництво не планується.

Торік ринок немолочного «молока» склав $1,8 млрд. Але рослинне і горіхове молоко не є ідеальною заміною коров'ячого. Наприклад, холодне рослинне молоко може згорнутися, якщо його додати в гарячу каву. А генеральний директор Impossible Пет Браун сказав журналістам під час телеконференції Zoom, що ненавидить смак соєвого молока.

«Існуючі рослинні альтернативи неадекватні», – наголосив він.

Галузеві аналітики вважають, що безмолочне «молоко» є маркером потенційного успіху м'ясних альтернатив від Impossible, Beyond Meat і інших компаній, які працюють в цій галузі Популярність соєвого молока та інших безмолочних альтернатив допомогла знизити споживання коров'ячого молока в США. За даними NPD Group, компанії, що вивчає ринкову кон'юнктуру, в 1984 році споживання молока становило 15% від усіх випадків прийому їжі. До 2019 року на молоко припадало лише 9%.

За повідомленнями, Impossible Foods оцінюється майже в $4 млрд після останнього раунду фінансування в серпні. Ринкова вартість її суперника Beyond Meat, який став публічною компанією більше року тому, становить $11,2 млрд.

Нагадаємо: на початку 2020 року Impossible Foods запустила виробництво «свинини» на рослинній основі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті