Захворіло у світі
177,419,783
Померло у світі
3,838,670
Вилікувалось у світі
161,868,524
Захворіло в Україні
2,226,037
Померло в Україні
51,847
Вилікувалось в Україні
2,140,978
LVMH і Tiffany хочуть знову спробувати домовитися про угоду напередодні суду

LVMH і Tiffany хочуть знову спробувати домовитися про угоду напередодні суду

Переговори спрямовані на те, щоб уникнути судової тяганини в січні

LVMH і Tiffany хочуть знову спробувати домовитися про угоду напередодні суду
фото DR

Концерн LVMH, який володіє брендами Louis Vuitton і Dior, та виробник ювелірних виробів Tiffany ведуть «активні переговори» про перегляд умов угоди, в рамках якої LVMH планував купити Tiffany за більш ніж $16 млрд. Про це Financial Times розповіли чотири обізнані джерела, передає Forbes.

LVMH і Tiffany знаходяться в процесі «непрямих переговорів», зазначив журналіст CNBC Девід Фейбер із посиланням на обізнані з ходом обговорення джерела. За його даними, можливе незначне зниження ціни угоди або перехід до тендерної пропозиції.

Переговори спрямовані на те, щоб уникнути судової тяганини в січні, відзначили співрозмовники FT. Tiffany недавно дала зрозуміти, що готова розглянути питання про нову ціну угоди, якщо вона буде вищою за $130 за акцію, сказали газеті два джерела. За їх словами, друга умова – готовність LVMH закрити операцію без внесення подальших змін.

LVMH була відкрита до обговорення таких умов, сторони все ще ведуть переговори, відзначили два інших співрозмовники.

Кожен долар, на який знизиться ціна акції порівняно з початковими $135, еквівалентний падінню ціни угоди на $120 млн, підкреслює FT.

Акції Tiffany на новині про можливе вирішення конфлікту подорожчали на 5,15% і коштували $129, випливає з даних Нью-Йоркської фондової біржі (NYSE). Акції LVMH, навпаки, дешевшали на 0,45% і коштували на паризькій біржі 419,8 євро.

LVMH, що належить найбагатшій людині Європи Бернару Арно, домовився про покупку Tiffany в кінці 2019 року. Однак у вересні 2020 го концерн від ідеї відмовився. Детальніше про це – в матеріалі «Forbes дізнався, чому Бернар Арно насправді заморозив угоду з купівлі Tiffany за $16 млрд».

Tiffany подала до суду, щоб зберегти угоду, звинувативши LVMH в прагненні перешкодити закриттю угоди. LVMH у відповідь звинуватив компанію в поганій організації в період кризи, викликаної пандемією коронавірусу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті