Захворіло у світі
65,926,118
Померло у світі
1,519,576
Вилікувалось у світі
42,398,729
Захворіло в Україні
801,716
Померло в Україні
13,421
Вилікувалось в Україні
412,533
Бета-тестери Starlink отримали запрошення підписатися на інтернет за $99 в місяць

Бета-тестери Starlink отримали запрошення підписатися на інтернет за $99 в місяць

В SpaceX застерігають, що надто високої якості поки що чекати не варто

Бета-тестери Starlink отримали запрошення підписатися на інтернет за $99 в місяць
фото SpaceX

Бета-тестери Starlink отримали офіційні повідомлення від Starlink Team з деталями про супутниковий інтернет і можливістю розмістити замовлення, передає vc.ru.

Повідомлення прийшли з заголовком «Better Than Nothing Beta» (краще, ніж нічого). Так команда постаралася знизити очікування тестерів, які можуть сильно варіюватися від заявлених раніше характеристик.

Згідно з повідомленням, під час бета-тестування інтернет від Starlink буде працювати зі швидкістю від 50 Мбіт/сек до 150 Мбіт/сек, а затримка (пінг) повинна скласти від 20 до 40 мс. При цьому тестувальників попереджають, що можливі ситуації, коли інтернету не буде зовсім.

Команда Starlink зазначає, що робота інтернету буде помітно покращуватися з виведенням нових супутників, запуском нових наземних станцій, роботою над програмним забезпеченням. Зокрема, до літа 2021 року очікується досягнення затримки на рівні від 16 до 19 мс.

У повідомленні зазначено, що Starlink продаватиме фазовані антенні решітки, які будуть кращі, ніж встановлені на винищувачах. Разом з ними будуть поставлятися триноги для установки і роутер Wi-Fi. Комплект обладнання обійдеться користувачам в $499. Місячна підписка буде коштувати $99.

Якщо всі умови влаштовують тестувальників, вони можуть зробити замовлення. Список підтверджених тестів інтернету Starlink опублікований на Reddit.

6 жовтня Ілон Маск анонсував публічне тестування супутникового інтернету Starlink в США і Канаді. До цього Starlink знаходився в стадії закритого бета-тестування. Перші користувачі з терміналами мережі, які заміряли підключення на Speedtest, повідомляли про швидкість до 60 Мбіт /с і пінг менше 100 мс.

У Starlink після останнього запуску 844 супутників глава SpaceX Ілон Маск зазначав, що для «прийнятного» покриття вистачить 720 супутників. Всього компанія має намір запустити близько 12 000, щоб забезпечити доступ на швидкості не гірше, ніж по наземних каналах зв'язку.

Нагадаємо, напередодні SpaceX вивела на орбіту ще 60 супутників Starlink, але втратила 75 із уже запущених.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті