Завдяки карантину Microsoft наростив свої прибутки на 30%

Завдяки карантину Microsoft наростив свої прибутки на 30%

Люди стали більше працювати і вчитися віддалено, а також більше грати в комп'ютерні ігри

Завдяки карантину Microsoft наростив свої прибутки на 30%
фото Shutterstock

Microsoft опублікувала підсумки першого кварталу 2021 фінансового року, що завершився 30 вересня. За звітні три місяці корпорації вдалося заробити $37,2 млрд (+12% порівняно з минулим роком), а її чистий прибуток виріс на 30%, до $13,9 млрд, пише Коммерсант.

Прибутки компанії зросли багато в чому завдяки карантинним обмеженням, через які люди стали працювати і вчитися віддалено, а також більше грати в комп'ютерні ігри.

Найбільший ефект карантинні обмеження справили на хмарні сервіси Microsoft. Виручка безпосередньо хмарної платформи Azure виросла на 48% порівняно з минулим роком, а всього підрозділу хмарних послуг – на 20%.

Переведення офісних співробітників на віддалений режим роботи прискорило продажі Office 365 для бізнесу на 21%, а виручка від продажів офісних додатків і хмарних сервісів приватним клієнтам зросла за підсумками кварталу на 13%.

Продажі ноутбуків і лептопів Surface виросли на 37%, що нетипово високо для кварталу, в якому не було представлено жодної новинки з цієї серії.

У зв'язку з карантинними обмеженнями у користувачів Xbox з'явилося більше часу на ігри, а це, в свою чергу, означає зростання виручки для Microsoft – відразу на 30% порівняно з минулим роком.

Раніше глава Microsoft заявив, що успіх компаній має вимірюватися не прибутковістю.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті