Захворіло у світі
63,894,184
Померло у світі
1,480,709
Вилікувалось у світі
41,051,676
Захворіло в Україні
758,264
Померло в Україні
12,717
Вилікувалось в Україні
369,054
Apple придбала ШІ-стартап для визначення елементів в відео за $50 млн

Apple придбала ШІ-стартап для визначення елементів в відео за $50 млн

Технології Vilynx можуть бути корисними для Siri та додатків TV і News

Apple придбала ШІ-стартап для визначення елементів в відео за $50 млн
фото www.flickr.com/photos/134783492@N06/25166345305

Apple придбала стартап, що спеціалізується на передових технологіях штучного інтелекту та комп'ютерного зору, які можуть допомогти виробнику iPhone поліпшити власний ШІ для низки додатків і сервісів.

Як повідомляє Bloomberg, технологічний гігант з Купертіно, придбав барселонську компанію Vilynx, яка розробила технологію, яка використовує ШІ для аналізу візуального, звукового та текстового контенту відео, щоб зрозуміти, що на ньому показано.

За словами джерел, угода оцінюється в $50 млн.

«Apple час від часу купує невеликі технологічні компанії, і ми, як правило, не обговорюємо наші цілі або плани», – йдеться в традиційній для таких випадків заяві компанії.

На своєму нині неіснуючому веб-сайті Vilynx рекламував здатність своєї системи не тільки розпізнавати елементи, але і розуміти їх.

«Розпізнавання – це розпізнавання особи Майкла Джордана, – йшлося на сайті. – Розуміти – значить знати, що це Майкл Джордан, колишній баскетболіст НБА, який грав за «Чикаго Буллз» і вчився в Університеті Північної Кароліни».

Агентство вважає, що Apple потенційно могла б застосувати цю технологію для цифрового помічника Siri. Компанія також потенційно може застосувати її в якості механізму рекомендацій для своїх додатків TV і News, щоб пропонувати користувачам більш релевантний контент.

За словами джерел, Apple має намір зробити барселонський офіс Vilynx одним з основних центрів досліджень і розробок компанії в області штучного інтелекту в Європі.

Нагадаємо: днями стало відомо, що Apple розробляє власну пошукову систему, майбутнього конкурента Google.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті