Захворіло у світі
155,918,548
Померло у світі
3,258,269
Вилікувалось у світі
133,382,771
Захворіло в Україні
2,097,024
Померло в Україні
45,451
Вилікувалось в Україні
1,711,709
Франція оголосила про новий пакет економічної підтримки в розмірі 20 млрд євро

Франція оголосила про новий пакет економічної підтримки в розмірі 20 млрд євро

Кошти підуть на оплату праці, соціальне забезпечення, державну допомогу і гарантовані державою позики

Франція оголосила про новий пакет економічної підтримки в розмірі 20 млрд євро
фото pixabay.com

Уряд Франції оголосив про новий план підтримки економіки в розмірі 20 млрд євро.

Як повідомляє Reuters, кошти призначені для малого бізнесу і секторів, які серйозно постраждали від кризи з коронавірусом, оскільки країна вступає в другу національну блокаду на тлі збільшення числа людей, інфікованих новим вірусом.

«Ця блокада – серйозний удар для всіх компаній, які будуть змушені закритися», – сказав міністр фінансів Франції Бруно Ле Мер.

«Ми включимо додаткові 20 млрд євро, щоб ми могли підтримати тих, хто відчуває труднощі», – додав він.

З цього нового фінансування 6 млрд євро підуть до Французького фонду солідарності, який дозволяє 1,6 млн малих і середніх підприємств і фрілансерів отримувати державну допомогу в розмірі до 10 000 євро.

Схема часткового безробіття, яка дозволяє компаніям скорочувати заробітну плату і робочий час співробітників, а державі виплачувати різницю до їх повної заробітної плати, отримає ще 7 млрд євро. 1 млрд євро призначений для кредиторів, ще 1 млрд євро піде на відрахування на соціальне страхування.

Інша частина пакету буде спрямована на позики під гарантії держави і прямі позики.

Нагадаємо: з 30 жовтня у Франції впроваджується карантин. Зовнішні кордони ЄС будуть закриті, а внутрішні залишаться відкритими. Перетнути кордон ЄС для потрапляння до Франції зможуть лише люди, які мають французьке громадянство або посвідку на проживання, за умови наявності тесту про відсутність коронавірусу. Тест повинен бути зроблений протягом 72 годин до в'їзду. Тих, у кого не буде результату тесту, змусять здати його після прибуття.

Французам, які не мають для цього особливих підстав, не буде дозволено відходити від місця проживання далі 1 км. Закриті торгові точки і ресторани зможуть продовжувати роботу в режимі доставки. На відміну від весняного карантину, парки, сади, ліси і пляжі залишаться відкритими. Але поїхати в свої заміські будинки французи не зможуть: пересування по країні без поважних причин заборонено.

Штраф за недотримання карантину залишився колишнім – 135 євро за перше порушення, і більше – за повторні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті