Захворіло у світі
65,926,118
Померло у світі
1,519,576
Вилікувалось у світі
42,398,729
Захворіло в Україні
801,716
Померло в Україні
13,421
Вилікувалось в Україні
412,533
Голова КСУ Тупицький не збирається йти у відставку

Голова КСУ Тупицький не збирається йти у відставку

Він також заявив, що обурений тим, що Зеленський не запросив на позачергове засідання РНБО

Голова КСУ Тупицький не збирається йти у відставку
фото: Радіо Свобода

Голова Конституційного суду Олександр Тупицький заявив, що він давава присягу народу України, а тому без об'єктивних причин на не збирається йти у відставку на вимоги тієї чи іншої людини. Про це він повідомив на брифінгу 30 жовтня.

«Я дав присягу народу України, тому питання таке. Йдеться ж про інше, йдеться про скасування усього складу Конституційного суду. Таке питання поки не виникало. Якщо буде такий ультиматум, я вас запрошу, і ми обговоримо. Судді КС сядуть тут поруч, і ми обговоримо питання, що я не так роблю, чи порушую я присягу, а на вимогу тієї чи іншої особи, давши присягу народу України, я не збираюся цього робити», – сказав Тупицький.

Він зазначив, що особисто не чув вимоги щодо відставки голови КС, а якщо така вимога є, то вона має бути мотивована. І лише тоді в КС збере спеціальне засідання, на якому вирішуватиметься, чи дійсно проблема є саме у голові КСУ.
Тупицький також заявив, що обурений, що Президент Володимир Зеленський не зустрівся з ним на його прохання у четвер і не запросив на позачергове засідання РНБО.

«Учора було засідання РНБО. Нікого не дивує, що там був присутній голова НАЗК, хоча він не входить до складу РНБО. Чому тоді не запросили голову конституційного суду?»,- сказав Тупицький.

Нагадаємо: Зеленський вніс в Раду законопроєкт про припинення повноважень Конституційного суду. Натомість  голова КСУ вбачає в ньому «ознаки конституційного перевороту».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті