Захворіло у світі
65,926,118
Померло у світі
1,519,576
Вилікувалось у світі
42,398,729
Захворіло в Україні
801,716
Померло в Україні
13,421
Вилікувалось в Україні
412,533
Тупицький не задекларував свою дачу в анексованому Криму, бо не знає, як її внести до реєстру

Тупицький не задекларував свою дачу в анексованому Криму, бо не знає, як її внести до реєстру

У НАЗК, на його думку, це теж не могли пояснити

Тупицький не задекларував свою дачу в анексованому Криму, бо не знає, як її внести до реєстру
Фото: УНІАН

Голова Конституційного суду України Олександр Тупицький розповів, що не задекларував свою земельну ділянку та дачу в анексованому Криму, бо не знає, як її внести до реєстру. У НАЗК, на його думку, це теж не могли пояснити. Про це він повідомив під час брифінгу 30 жовтня.

«Моя ділянка приватизувалася ще до анексії Криму, а коли відбулася анексія, то українські кадастри наклалися на російські. Подібне багато з ким відбувалося. За законами РФ, будинок можуть знести, а по відношенню мене порушена кримінальна справа. І на будинок та земельну ділянку накладено економічні санкції», – розповів голова КСУ на брифінгу.

Він висловив припущення, що договір про купівлю-продаж земельної ділянки створили росіяни, аби врегулювати претензії власника сусідньої ділянки. Як наслідок, Олександр Тупіцький опинився у ситуації правової колізії.

«Я до цього часу не знаю як внести в реєстр цю землю. Я не визнаю Крим російським, але обставини склалися так. Як вносити те, що ти не визнаєш? Не було договору куплі-продажу, чи дарування», – розповів Тупицький.

Своєю головною провиною голова Конституційного суду вважає те, що не звернувся до НАЗК за консультацією.

«Моя провина в тому, що я не звернувся до органів НАКЗ, щоб вони мені пояснили як мені бути, але я як юрист вважаю, що і вони не можуть пояснити. Я захищав свою власність», – зазначив очільник КСУ.

Нагадаємо: Тупицький не збирається йти у відставку.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті