Лукашенко назвав себе «молодшим братом» Путіна і сказав, що інших друзів у нього немає

Лукашенко назвав себе «молодшим братом» Путіна і сказав, що інших друзів у нього немає

Він пообіцяв ніколи «не кинути камінь в бік Росії»

Лукашенко назвав себе «молодшим братом» Путіна і сказав, що інших друзів у нього немає
фото kremlin.ru

Президент Білорусі Олександр Лукашенко повідомив, що «жорстко і чітко» домовлявся з російським президентом Владіміром Путіним бути один для одного надійними друзями і опорою, передає агентство «БелТА».

За словами Лукашенка, зараз інших друзів у Білорусі і Росії немає.

«Ми з президентом Росії жорстко і чітко домовилися, що ми завжди будемо один одному надійними друзями і опорою. Ми констатували непохитний факт, що сьогодні у нас – у Росії та Білорусі, у Путіна і Лукашенка – інших друзів немає. Ви пам'ятаєте, давно я сказав (хіхікали ЗМІ Росії), що прийде час, коли ми з президентом Росії спиною до спини будемо стояти і відстрілюватися. Все сталося», – сказав Лукашенко на зустрічі зі співробітниками МВС (цитата за «БелТА»).

Він заявив про особливий характер відносин Росії і Білорусі і спільність народів двох країн.

«Якщо в нас будуть бачити справжнього брата, молодшого брата, і будуть до нас ставитися, як до молодшого брата, захищаючи, підтримуючи так, як вчинив Путін в цей складний час кризи. Ми ніколи не кинемо камінь в сторону Сходу і Росії. Нашої Росії», – звернувся Лукашенко до керівництва Росії.

Говорячи про відносини Мінська і Заходу, президент заявив, що Білорусь продемонструвала своїм західним партнерам самостійність і самодостатність нації.

«Ми нікому не дозволимо не те, що нам пальцем вказувати, ми не дозволимо навіть косо дивитися в наш бік. Ми це продемонстрували. На всіх рівнях», – сказав він.

Нагадаємо, напередодні Лукашенко наказав створювати озброєні «народні дружини» за участю колишніх військових.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло