Бельгія знову запроваджує карантин

Бельгія знову запроваджує карантин

Країна закриває магазини та ще більш обмежує соціальні контакти

Бельгія знову запроваджує карантин
фото pixabay.com

Уряд Бельгії у п'ятницю, 30 жовтня, через погіршення епідемічної ситуації в країні ухвалив рішення посилити і без того жорсткі карантинні обмеження. Так, прем'єр Бельгії Александер Де Кроо повідомив про припинення роботи в країні усіх магазинів, що не продають товари першої необхідності, передає DW. Відтепер всі продажі переводяться в онлайн.

Також припиняють свою роботу всі заклади, робота в яких передбачає тісний контакт із клієнтом – наприклад перукарні і салони краси. Запроваджується ще більші обмеження на соціальні контакти. Відтепер мешканцям з різних домогосподарств дозволяється відвідувати один одного лишу один раз на тиждень. Винятки робляться лише для одиноких осіб, відвідати яких можна двічі на тиждень.

Нагадаємо: у Німеччині з 2 листопада і до кінця місяця вводяться нові обмежувальні заходи в цілях боротьби зі стрімким поширенням COVID-19.

Як повідомлялося, нові національні обмеження ввела і Франція. Між тим, французька влада оголосила про новий пакет економічної підтримки в розмірі 20 млрд євро.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті