Apple визнала проблему з тріском в деяких AirPods Pro і пообіцяла їх замінювати

Apple визнала проблему з тріском в деяких AirPods Pro і пообіцяла їх замінювати

На тріск в AirPods Pro користувачі скаржаться з 2019 року

Apple визнала проблему з тріском в деяких AirPods Pro і пообіцяла їх замінювати
фото DR

Apple запустила програму обслуговування для AirPods Pro. У компанії заявили, що у «невеликого відсотка» навушників, випущених до жовтня 2020 року, можуть бути проблеми зі звуком, передає vc.ru.

Компанія пообіцяла безкоштовно замінювати проблемні навушники.

Користувачі AirPods Pro скаржилися на тріск у навушниках з моменту їх появи в листопаді 2019 року. Масовою проблема стала до січня 2020 року, коли її почали обговорювати на форумі Apple.

У травні 2020 року Apple опублікувала інструкцію для тих, хто зіткнувся з проблемою. Там компанія радила оновити пристрій і протестувати своє з'єднання.

Компанія також випустила оновлення прошивки навушників, але це не допомогло вирішити проблему.

У користувачів вона проявилася по-різному: у деяких тріщати почав тільки лівий навушник, у других тільки правий, а у третіх – обидва. Одні помічали проблему тільки під час ходьби, а інші в будь-який час. Але всі користувачі зійшлися в тому, що тріск проявлявся тільки при увімкненому режимі «шумозаглушення» або «прозорості».

При цьому тільки за 2019 рік Apple продала близько 60 млн AirPods (як Pro, так і звичайних), а в 2020 році їй прогнозували 90 млн проданих AirPods. З урахуванням цих цифр поки здається, що тріск торкнувся лише невеликої частини користувачів.

Нагадаємо, Apple готується випустити в 2021 році нові навушники AirPods та AirPods Pro.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті